Mąż odszedł od żony do sekretarki. Ale ona nie poddała się i była bardzo zdeterminowana, by zemścić się na nim za jego niewierność

Byli małżeństwem od trzydziestu siedmiu lat. Pewnego dnia jej mąż powiedział jej, że zostawia ją dla innej kobiety. Tą kobietą była jego młoda sekretarka. Jego nowa żona, Sir Zaja, pozwoliła im zamieszkać w swoim domu, w którym mieszkał z żoną przez te wszystkie lata. Był bardzo luksusowy, położony w prestiżowej dzielnicy i kosztował fortunę. A ponieważ miał dobrego prawnika, udało mu się zdobyć ten dom, aby z nim zostać. Dał żonie trzy dni na spakowanie się i wyprowadzenie z domu. Pierwszy dzień spędziła na pakowaniu. Drugiego dnia zadzwoniła po ekipę przeprowadzkową, która zabrała jej rzeczy. A trzeciego dnia wydarzyła się najciekawsza rzecz: usiadła przy swoim ulubionym stole w jadalni i zjadła prawie pół kilograma krewetek i słoik kawioru. I wtedy wpadła na genialny pomysł.

Z uśmiechem na twarzy weszła do każdego pokoju w domu i wetknęła pozostałe skorupki krewetek, które zanurzyła w kawiorze, we wszystkie okapy. Posprzątała kuchnię i wyszła. Potem wprowadziła się młoda córka jej byłego męża. Przez kilka dni cieszyli się swoim towarzystwem i wspólnym mieszkaniem w tym domu. Ale potem w domu zaczął rozprzestrzeniać się strasznie nieprzyjemny zapach zgnilizny. Próbowali wszystkiego: wietrzenia, usuwania dywanów, rozwieszania wszędzie odświeżaczy powietrza. Sprawdzili nawet zwalczanie szkodników w domu. Ale nieprzyjemny zapach nadal dręczył właścicieli tego luksusowego domu. Ich goście przestali przychodzić na posiłki. A gospodyni zrezygnowała z pracy, ponieważ nie mogła dłużej pracować w takich warunkach. W rezultacie postanowili się wyprowadzić, ponieważ również nie mogli tego znieść.

Próbowali sprzedać dom, ale wszyscy odrzucili ten pomysł, gdy tylko go zobaczyli. Następnie próbowali obniżyć cenę domu o połowę, ale to nie zadziałało. Po jakimś czasie jego była żona skontaktowała się z nim, by sprawdzić, jak sobie radzi. Opowiedział jej o okropnym zapachu w domu i o tym, że z tego powodu nie mógł urodzić dziecka. Wysłuchała go i powiedziała, żeby się przeprowadził, ponieważ bardzo tęskniła za swoim starym domem i była skłonna go kupić tylko za cenę pięciokrotnie niższą niż ta, za którą go sprzedawał. Zgodził się. Ale ponieważ bał się, że wróci do domu, poczuje zapach i natychmiast odmówi zakupu, nalegał, aby tego samego dnia podpisała wszystkie niezbędne dokumenty. Zrobiła to, o co prosił. Teraz z powrotem zarządza swoim pięknym domem, a jej były mąż nie ma pojęcia, co zrobiła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *