Kultowy program wraca do TVN. Kiedy obejrzymy “Detektywów”?

“Detektywi” to uwielbiany przez widzów serial TVN, który był emitowany w stacji od 2005 do 2012 roku. Po ponad 10-letniej przerwie format pojawi się na antenie z nowymi zagadkami kryminalnymi. W programie nie zabraknie Anny Potaczek oraz Macieja Dębosza. Kiedy “Detektywi” wrócą na antenę?

“Detektywi” znów w TVN

“Detektywi” to serial paradokumentalny, który cieszył się ogromną popularnością wśród widzów TVN. Po ponad tysiącu nakręconych odcinków oraz 10-letniej przerwie Anna Potaczek i Maciej Dębosz wracają na plan programu, by dostarczyć niezapomnianych wrażeń fanom kryminalnych zagadek.

– Kilkanaście lat temu rozpoczęła się moja przygoda z serialem “W11 – Wydział Śledczy”, która trwała prawie 10 lat. Nie sądziłam, że jako dojrzała kobieta wrócę jeszcze na plan zdjęciowy. Ucieszyła mnie ta propozycja, zwłaszcza, że znów zagram u boku dawnego partnera serialowego, Maćka Dębosza, a prywatnie serdecznego kolegi. Myślę, że nasza wiedza oraz bogate doświadczenie policyjne znajdą odzwierciedlenie w nowej odsłonie formatu! – tłumaczyła Anna Potaczek.

Kiedy “Detektywi” wrócą do TVN?

Nowy sezon “Detektywów” pokaże kulisy pracy ekspertów do spraw kryminalnych. Nie zabraknie też opowieści o współczesnych problemach, które mogą okazać się wyjątkowo bliskie widzom programu. Wiele odcinków będzie nawiązywało do afer z pierwszych stron gazet oraz wydarzeń, którymi żyła cała Polska.

Radości z powrotu kultowego formatu nie krył również odtwórca jednej z głównych ról – Maciej Dębosz.

– Kiedy zaproponowano mi główną rolę w nowych odcinkach paradokumentu “Detektywi”, ucieszyłem się ogromnie. Na planie produkcji spotkałem się z wieloletnią serialową partnerką – Anną Potaczek. Takie spotkanie po latach z ekipą, twórcami było dla mnie wielkim przeżyciem. Kiedy teraz rozpoczynam kolejny dzień zdjęciowy, czuję się jakbym wrócił do domu, po latach długiej nieobecności – stwierdził.

“Detektywi” wrócą do TVN już jesienią 2023 roku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *