Wersow i Friz pokazali małą Maję. “Poznajcie naszą córeczkę”

Wersow i Friz zostali rodzicami. Młodzi powitali na świecie córkę Maję. W sieci podzielili się filmikiem, na których zdradzili kulisy porodu oraz pierwszy raz pokazali twarz pociechy. Jak wyglądały przygotowania i powrót do domu?

Wersow i Friz – relacja ze szpitala

Wersow i Friz dość długo ukrywali radosne wieści o tym, że spodziewają się dziecka. Gdy ze względu na sporych rozmiarów brzuch młodej mamy zdradzili nowinę, fani nie dawali za wygraną. Ciąża Wersow była jednym z najczęściej śledzonych wątków w social mediach. Szczęśliwi rodzice relacjonowali więc plażową sesję na Bali czy baby shower. Gdy wrócili do domu w komplecie, postanowili także podzielić się obszernym filmikiem z przygotowań i pobytu w szpitalu. Jak wygłądał jej apartament?

– Tutaj jest mega fajnie, ile miejsca. Jest lepiej niż w hotelu. No super. Jest wielgachny prysznic w łazience. Mamy też aneks kuchenny. Będziemy tu gościć ponad 3 dni. Nam najbardziej zależało na tym, żeby mieć prywatność – opowiadała Weronika.

Wersow przyznała, że chęć bycia incognito wynikała z poprzednich doświadczeń. Influencerka bowiem już raz leżała w szpitalu przed i po operacji piersi.

– Na sali leżała ze mną pani. Tam zbliżasz się z kimś, przychodzą pielęgniarki. Okazało się, że większość oddziału mnie kojarzyła. Spowodowało to u mnie taki dyskomfort. Ja chodziłam obolała, a pani zadzwoniła po ludzi, żeby mogli sobie zrobić ze mną zdjęcie. Teraz chcieliśmy prywatność. To jest coś, co jest warte swojej ceny i jest dla nas najważniejsze – dodała.

Wersow i Friz pokazali córkę

W filmiku opublikowanym na YouTube Wersow i Friz pokazała także, jak wyglądał pierwszy moment po narodzinach córki. Gdy mamy pozostała na sali, w ramionach małą Maję trzymał szczęśliwy tata.

– Jest 18:30, ja już się przebrałam w piżamę, wykąpałam. Już normalnie wstaje, jest rwący ból ze względu na ranę. Nie mogę się doczekać jutra. Majucha jest rozczulająca – powiedziała świeżo upieczona mama.

Po trzech dniach spędzonych w szpitalu rodzice wraz z córką wrócili do domu.

– Teraz czeka nas rozpakowywanie i odnalezienie się w nowej rzeczywistości – podsumowała.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *