Odwołała ślub przez zachowanie niedoszłych teściów. “Powiedział mi prosto w twarz”

Pewna Tiktokerka opowiedziała internautom, dlaczego zdecydowała się odwołać ślub. Jak się okazuje, problemem nie są złe relacje z partnerem, a zachowanie jego rodziców. Historia kobiety skłoniła widzów do podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Odwołała ślub przez teściów

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że pary młode pragną uczynić ten czas naprawdę wyjątkowym. Niestety nie wszystko można mieć wpływ. Przekonała się o tym pewna internautka, która podjęła decyzję o odwołaniu uroczystości ze względu na niegrzeczne zachowanie jej niedoszłych teściów.

Tiktokerka o nicku @krolica wyznała internautom, że zrezygnowała ze ślubu tylko po to, by nie przyszli na niego rodzice pana młodego. Kobieta zaznaczyła, że rodzina partnera pozwalała sobie na niepochlebne komentarze dotyczące jej wyglądu. – Mój teściu powiedział mi prosto w twarz, że jestem gruba i brzydka – powiedziała.

Teściowie z piekła rodem

TikTokerka dodała też, że mężczyzna porównywał ją z poprzednią sympatią jej partnera. – Powiedział, że była mojego faceta to była dziewczyna, a ja to jej nie dorastam do pięt po prostu – tłumaczyła. Kobieta postanowiła odwołać uroczystość, ponieważ jak twierdzi “nie o to chodzi ze ślubem, żeby się bać tego dnia”.

– Wizja tego, że ja to przygotowuję, tyle czasu i pieniędzy wkładam ten dzień, żeby dwa wsioki mi przyszły i po prostu zniszczyły ten dzień. “Suknia brzydka”, “Widać jej brzuszek w sukni”, “Może już złapała na dziecko”, “O Boże, o Boże, a jedzenie niesmaczne, a tort za słodki” – wyjaśniła.

Internauci nie przeszli obok tej historii obojętnie. W komentarzach rozpętała się gorąca dyskusja. Wiele kobiet zdecydowało się podzielić swoimi doświadczeniami.

– “Ja też za rodziną mojego faceta nie przepadam. Za bardzo są wścibscy i wszystko ma być, jak teściowa chcę”, “Tez mam wredna teściowa…i nie robię ślubu tak samo z ich powodu jakaś katastrofa”, “Bardzo dobrze postąpiłaś, wydać tyle pieniędzy, żeby ktoś przyszedł, obraził Cię i rozwalił dzień, niestety bywają i tacy ludzie – czytamy pod filmem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *