Namiętny pocałunek w “HP All Stars”. Grzesiek chwycił Julię i przycisnął ją do ściany. Zobacz wideo

Miłosna atmosfera zapanowała w rajskiej willi “Hotelu Paradise All Stars”. Grzegorz postanowił przejąć inicjatywę i udowodnić Julii, że bardzo mu na niej zależy. W innej sypialni również zrobiło się gorąco. Która para zasnęła w czułych objęciach?

“Hotel Paradise All Stars”. Co się wydarzyło w 12. odcinku?

Zbliża się kolejne Rajskie Rozdanie, więc uczestnicy zaczęli opracowywać strategie, by przetrwać eliminację i jak najdłużej pozostać w programie. Nie spodziewali się jednak, że ich plany popsują Maurycy i Ania. Otrzymali list z tajnym zadaniem. Mieli wytypować dwie osoby, które będą nominowane do opuszczenia reality show. Postanowili podejść do sprawy taktycznie i rozbić jedną z najsilniejszych par. Podczas spotkania z Klaudią El Dursi ogłosili swoją decyzję.

– Cały wieczór rozmawialiśmy o tym, kto to będzie. To nie była łatwa decyzja. Nadal nie jest – powiedziała Ania.

Maurycy przekazał, że pierwszym zagrożonym mieszkańcem willi będzie Mikołaj. Jako drugą wskazali Wiktorię. Od tej chwili ich los leżał w rękach koleżanek i kolegów. Więcej głosów otrzymał Mikołaj i to właśnie on musiał pożegnać się z rajem.

“Hotel Paradise All Stars”. Pocałunek Grzegorza i Julii

To nie było jedyne ważne wydarzenie podczas tego emocjonującego wieczoru. Grzegorz postanowił udowodnić Julii, że ma wobec niej szczere intencje i tylko na niej jest skupiony. Kiedy zostali sami w łazience, doszło do namiętnego pocałunku.

Pocałunek Grzegorza i Julii Źródło: Player.pl

Grzesiek przed snem zdobył się na odważne wyznanie. – Ja na ciebie patrzę, moja droga, trochę przez różowe okulary. Jestem zauroczony w tobie, co mam poradzić. Od razu, jak cię zobaczyłem, to był taki strzał Amora – powiedział.

Zobacz wideo. Namiętny pocałunek Grzegorza i Julii:

Co ciekawe, w innej sypiali w willi również panowała niezwykle gorąca atmosfera. Ania i Maurycy spędzili pierwszą, wspólną noc. Zdecydowanie mają się ku sobie, ponieważ zasnęli w czułych objęciach. Jak rozwinie się ich relacja? Tego dowiemy się w następnych odcinkach “Hotelu Paradise All Stars”.

Czułości Maurycego i Ani Źródło: Player.pl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *