Monika Miller wtulona w ukochanego. Mają powód do świętowania

Monika Miller aktywnie relacjonuje swoje życie w social mediach. Tym razem udostępniła wyjątkowo romantyczne zdjęcie. Wraz ze swoim partnerem wybrała się do Paryża, żeby uczcić poł roku związku. “Kocham Cię misiaku” – czytamy.

Monika Miller z partnerem w Paryżu

Monika Miller to bez wątpienia jedna z najbardziej oryginalnych polskich gwiazd. Na Instagramie zjednała sobie rzeszę fanów, którzy wiernie jej kibicują. Od kilku miesięcy wnuczka premiera Leszka Millera jest w szczęśliwym związku z muzykiem oraz modelem z Ukrainy, Pavlem. W wywiadzie dla jastrząbpost.pl wyznała, za co najbardziej ceni ukochanego.

– Jest osobą bardzo, bardzo szczerą. Tak do bólu szczerą. Ale nie tak niegrzecznie, tylko mówi otwarcie o swoich uczuciach i jest bardzo kreatywny – podkreśliła.

Miłość Moniki i Pavla z każdym miesiącem kwitnie, a para postanowiła to uczcić romantycznym wyjazdem do Paryża. Monika podzieliła się czułym zdjęciem, na którym całuje ukochanego.

Dzisiaj wyjątkowy dzień. Mija pół roku! Poznałam wspaniałego człowieka. Osobę na której zawsze mogę polegać, faceta który jest mi szczególnie bliski. Kogoś kto sprawia, że zawsze czuje się jak w domu. Czas tak szybko leci! Ani razu się nie pokłóciliśmy. Nie powiedziałabym, o nim ani złego słowa. Wiem i wierze, że będzie tylko lepiej. Kocham Cię misiaku – napisała w poście.

W komentarzach nie brakowało zachwytów.

Cudownie się na was patrzy – napisała jedna osoba. – Jesteście wspaniała parą – dodała druga. – To mi się podoba – oceniła kolejna.

Monika Miller o swoim zdrowiu

Wnuczka premiera od lat otwarcie mówi o swoim zdrowiu. W 2021 roku poinformowała, że cierpi na nieuleczalną chorobę, fibromialgię. Charakteryzuje się ona przewlekłym bólem mięśni i stawów, zmęczeniem oraz zaburzeniami snu.

Jednak jakiś czas temu poinformowała na swoim Instagramie, że okres największych trudności, związanych z jej zdrowiem, minął. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jest na dobrej, życiowej drodze.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *