Edyta i Cezary Pazura zdradzili, jak wychowują swoje dzieci. “Nie ma nic za darmo”

Edyta i Cezary Pazura zajmują się wspólnie trojgiem dzieci. Ich pociechy nie mogą liczyć jednak na zupełną rozpustę. W domu pary panują konkretne zasady. Jakie?

Edyta i Cezary Pazura – życie rodzinne, dzieci

Zakochani są już razem od 16 lat. Nie każdy fan pary wie, że trafili na siebie przypadkiem w pociągu z Krakowa do Warszawy. Aktor miał już na swoim koncie liczne sukcesy, a Edyta była wówczas dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ich miłosna historia to materiał na film, a uczucie przez lata zdają się nie znikać.

Dziś małżeństwo Pazurów uznawane jest za jedno z najbardziej lubianych w polskim show-biznesie. Choć 26 lat różnicy wieku było dla wielu powodem do wieszczenia im rychłego rozpadu związku. Oni jednak po kilkunastu latach nadal pokazują w sieci, jak bardzo wciąż są w sobie zakochani. Małżonkowie doczekali się trójki dzieci: 14-letniej dziś Amelii, 11-letniego Antoniego i 5-letniej Rity. Aktor jest jeszcze ojcem 34-letniej córki Anastazji z małżeństwa z Żanetą, z którą rozwiódł się w 1994 r.

Edyta i Cezary Pazura – jak wychowują swoje dzieci?

Małżonkowie nie unikają w rozmowach z dziennikarzami tematów związanych z życiem prywatnym. W rozmowie z “Plejadą” aktor powiedział, jakie metody wychowawcze wraz z żoną stosują wobec swoich pociech. Tym razem powiedział o tym na przykładzie córki Amelii. – Najstarsza córka namalowała mi obraz – stwierdził.

– Jak chce od nas kasę, to ja mówię: nie ma nic za darmo. Mnie tak uczyli rodzice. Chcesz pieniądze, to musisz zarobić. Narysuj nam obraz. Coś za coś. (…) Chcemy takiego szacunku do pieniędzy nasze dzieci nauczyć. Bez tego później ciężko funkcjonować – dodała Edyta Pazura.

To nie jedyne zasady, jakie stosuje para. Ich dzieci mają ustalone reguły i nie zawsze wszystko im wolno. – Ostatnio mnie syn zaskoczył. On się obudził o 7 i zapytał: mogę pograć? W weekendy wolno mu grać na komputerze. To kolejna zasada. (…) Nie trzeba być złymi policjantami. Dzieci wiedzą, że są zasady i nie dyskutują – powiedział Cezary.

– Oni muszą wiedzieć, że te zasady po coś są. One nie są wzięte z nieba. Dlatego oni nie grają od poniedziałku do piątku, bo mają szkołę. Sobota, niedziela jest dla nich, więc mogą robić, co chcą. My specjalnie nie organizujemy im specjalnych zajęć, bo to jest odpoczynek. One muszą się nauczyć odpoczywać, bo my jesteśmy trochę wychowani w tej kulturze na*******u i my też chcemy ich nauczyć, że jest czas na naukę i czas dla siebie – podsumowała Edyta.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *