Lizzo spełniła marzenie jej córki. Joanna Koroniewska: “Coś nieprawdopodobnego”

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to rodzice uzdolnionej muzycznie 14-letniej Janiny. Nastolatka to wielka fanka amerykańskiej wokalistki Lizzo, która nie tylko śpiewa, ale i gra na flecie. Rodzice postanowili zrobić niespodziankę córce i zabrali ją na występ Amerykanki, która dodatkowo – spełniła marzenie Janiny. Co wydarzyło się podczas koncertu w Madrycie?

Dowborowie na koncercie Lizzo

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chętnie dzielą się swoją codziennością w sieci. Niedawno opublikowali serię zdjęć i post, w którym opowiedzieli wzruszającą przygodę swojej najstarszej córki – Janiny. 14-latka, która jest wielką fanką amerykańskiej artystki Lizzo, wybrała się z rodzicami na jej koncert w Madrycie. Dziewczyna, która sama jest uzdolniona muzycznie i tak jak piosenkarka – potrafi grać na flecie, chciała zdobyć autograf idolki.

– Już jakiś czas temu Janka opracowała cały misterny plan. Specjalnie pojechaliśmy do Madrytu, stworzyliśmy możliwie najbardziej widoczny transparent i liczyliśmy na cud połączony z odrobiną szczęścia! – tłumaczyła na Instagramie Joanna Koroniewska.

Lizzo podpisała flet Janiny Dowbor

Jak widać na opublikowanym nagraniu, transparent, który miał zwrócić uwagę amerykańskiej gwiazdy, był stworzony przez Macieja Dowbora. Okazuje się, że dzięki wsparciu publiczności napis trzymany przez 14-latkę pod sceną został dostrzeżony. Wokalistka poprosiła w trakcie koncertu, by podano jej flet fanki, a ona na oczach fanów podpisała się na futerale Janiny. Dziewczynka nie kryła emocji i popłakała się z radości, co uwieczniła na nagraniu jej mama – Joanna. – Misja zakończyła się sukcesem, a nasza Janka miała najpiękniejszy wieczór w swoim życiu! To było coś nieprawdopodobnego. Marzenia są po to, aby je spełniać – dodała Joanna Koroniewska.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *