Mąż zażądał rozwodu tuż po nocy poślubnej. Powód bulwersuje internautów

Ich szczęście nie trwało długo. Tuż po nocy poślubnej, mężczyzna zażądał od małżonki rozwodu. W ciągu kolejnych dwóch tygodni byli już w separacji. Powód? Nie dała mu tego, czego oczekiwał. Internauci nie kryją zdziwienia.

Mężczyzna zdecydował się na rozwód 24 godziny po ślubie

Takiego zakończenia ślubu z pewnością nie spodziewali się ani młodzi, ani ich rodzina. Niestety emocje wzięły górę, a świeżo upieczony mąż podjął dedycję, która zaważyła na przyszłości małżeństwa. Zaledwie dobę po wygłoszeniu “tak”, mężczyzna oświadczył żonie, że chce rozwodu. Powód? Noc poślubna, a właściwie zachowanie kobiety, która zmęczona po całym “wielkim” dniu odmówiła mu seksu. Wściekły partner nie krył swojej złości. Wkrótce małżeństwo podjęło decyzję o separacji.

O niecodziennej sytuacji zrozpaczona kobieta opowiedziała dziennikarce Abbie Chatfield w programie radiowym “Hot Nights”. – Gdy w noc ślubu weszliśmy do pokoju hotelowego, niestety, nie dałam mu tego, czego chciał… – powiedziała Rachel.

Kobieta odmówiła seksu podczas nocy poślubnej, partner ją zostawił

Zarówno prowadząca program jak i internauci nie kryli zdziwienia. Wszyscy jednogłośnie przyznali, że zachowanie mężczyzny nie było na miejscu, a taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Dziennikarka nie przebierając w słowach, nazwała pana młodego “okropnym i obrzydliwym człowiekiem”. Kobiety zaś dodały, że wcale nie dziwią się, że po całym dniu panna młoda mogła czuć się zmęczona i nie mieć siły na zbliżenia.

– Wiele osób nie uprawia seksu w noc poślubną, ponieważ są bardzo zmęczone – stwierdziła Abbie.

Rachel natomiast przyznała, że czuje się zawiedziona. Nie spodziewała się, że po ślubie mąż będzie zdolny do takiego czynu. Obecnie żyją w separacji i prawdopodobnie niebawem zdecydują się na rozwód.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *