Rabuś próbował przeprowadzić napad na salon piękności. Został zignorowany

Policja w Atlancie opublikowała nagranie z kamery monitoringu, ukazujące nieudany napad na salon piękności. Rabuś, który wtargnął do lokalu z ręką w torbie, udając że ma broń palną, został całkowicie zignorowany przez znajdujących się w środku klientów. Mężczyzna sprawiał wrażenie zdezorientowanego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14:30 czasu lokalnego. Incydent został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

W pewnym momencie do lokalu wchodzi mężczyzna w czapce z daszkiem, z ręką schowaną w torbie. – Wszyscy na ziemię! Dawać pieniądze i opróżniać kieszenie! – krzyczy, wymachując torbą w taki sposób, jakby w środku miał ukrytą broń. – Na ziemię, dawać pieniądze! – powtarza.

Klienci pozostają jednak niewzruszeni, wpatrując się w rabusia bez żadnych emocji. W pewnym momencie rozlega się dzwonek telefonu. Rabuś odwraca się i kieruje torbę w stronę pracownika lokalu, który, jak gdyby nigdy nic, podnosi słuchawkę.

Nieudany napad na salon kosmetyczny w AtlancieCable News Network Inc. All rights reserved 2023

Chwilę później jedna z klientek wstaje z siedzenia, trzymając w ręku komórkę. Złodziej odwraca się do niej krzycząc: – Dawaj pieniądze! Gdzie pieniądze? Kobieta podnosi ręce i powoli wychodzi z lokalu. Rabuś jeszcze kilkukrotnie bezskutecznie próbuje doprosić się o pieniądze, po czym zrezygnowany opuszcza salon.

Policja poinformowała, że mężczyzna ukradł telefon komórkowy kobiecie, która na nagraniu wychodzi w trakcie rabunku, jednak udało się go odzyskać. Jak podają lokalne media, mężczyzna jest poszukiwany.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *