Roksana Węgiel pozuje z rodzicami. Fani: “Mama wygląda na dwadzieścia parę lat”

Roksana Węgiel pochwaliła się w sieci kilkoma rodzinnymi fotografiami. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej mamy. Ich zdaniem pani Edyta wygląda tak młodo, że można ją pomylić ze straszą siostrą wokalistki. Jak się prezentuje?

Roksana Węgiel – kariera i życie prywatne

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Karierę rozpoczęła, gdy miała zaledwie 13 lat. Została wówczas zwyciężczynią programu muzycznego dla dzieci, a później wygrała międzynarodowy konkurs Eurowizja Junior. Wokalistka ma na swoim koncie już dwa albumy studyjne.

Gwiazda w styczniu obchodziła 18. urodziny. Pierwsza połowa tego roku była dla niej bardzo intensywna, ponieważ piosenkarka przygotowywała się do matury, koncertowała, a także promowała najnowszą płytę “13+5”. Choć w sferze zawodowej działa na pełnych obrotach, to jednak potrafi znaleźć czas tylko dla bliskich. Roksana jest w związku z 8 lat starszym producentem muzycznym Kevinem Mglejem. Niedawno zakochani ogłosili, że są zaręczeni.

Kilka miesięcy temu powiedziałam “tak”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – napisała wówczas artystka w mediach społecznościowych.

Roksana Węgiel z rodzicami i partnerem

Węgiel często podkreśla w wywiadach, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. To właśnie mama i tata byli dla niej największym wsparciem, kiedy stawiała swoje pierwsze kroki w show-biznesie.

18-latka w najnowszym poście na Instagramie opublikowała kilka pięknych fotografii z rodzicami, ukochanym i rodzeństwem. Fani zwrócili uwagę, że jej mama Edyta wygląda bardzo młodo i można by ją wziąć za starszą siostrę Roksany. W komentarzach pojawiło się sporo komplementów.

“Ale mama super wygląda!”, “Mama wygląda na dwadzieścia parę lat”, “Piękną masz mamę”, “Cudownie. Śliczna ty i familia. Wrzucaj więcej takich fotek”, “Mama jest taka śliczna”, “Jakie piękności”, “Mama wygląda jak siostra, niesamowite”, “Fajna mama z fajną córką”, “Piękne rodzinne zdjęcia” – czytamy opinie internautów.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *