Viki Gabor skończyła 16 lat. Fani zorganizowali jej urodzinową niespodziankę

Viki Gabor swoje 16. urodziny spędziła w pracy. Tego dnia wokalistka była jurorką w konkursie talentów. Fani jednak nie zawiedli i przygotowali jej wyjątkową niespodziankę. “Bardzo to doceniam”

Viki Gabor – kariera

Viki Gabor to młoda i utalentowana wokalistka romskiego pochodzenia. Swoim fanom dała się poznać w programie muzycznym, w którym zajęła drugie miejsce. Następnie szturmem podbiła polski show-biznes, reprezentując Polskę na 17. Konkursie Eurowizji dla Dzieci, gdzie zdeklasowała konkurencję, zapewniając Polsce drugi triumf z rzędu. W tym czasie jej piosenkę “Superhero” nucili wszyscy.

Z upływem lat Viki kolejnymi utworami podbijała rynek muzyczny, a jej popularność rosła. Jest autorką takich hitów jak: “Napad na serce”, “Stop Playing Games”, czy Getaway”. A w 2020 roku nagrała singiel “Ramię w ramię” w duecie z Kayah, w którym podkreślała, jak ważna jest kobieca solidarność.

Urodzona w Hamburgu nastoletnia wokalistka to także laureatka wielu nagród, między w 2021 roku wygrała w kategorii “Ulubiona Polska Gwiazda” w Nickelodeon Kids’ Choice Awards.

Viki Gabor – urodziny

Kariera Viki Gabor mimo młodego wieku jest piorunująca. Ku radości swoich fanów, artystka regularnie bierze udział w licznych wydarzeniach i koncertach. Tym razem u boku Alicji Janosz i finalisty “Mam talent” Olka Centa została jurorką w konkursie dla młodych talentów “Grand Prix Mała Plaża 2023”. Na tym wydarzeniu młoda wokalistka odcisnęła również swoją dłoń wzdłuż Słonecznej Promenady przy Małej Plaży “Alei Gwiazd”.

Ten dzień był wyjątkowy także dlatego, że Viki obchodziła wtedy swoje 16. urodziny. Wierni fani wokalistki nie zawiedli i zorganizowali jej urodzinową niespodziankę. Nie zabrakło głośnego “sto lat” i pysznego tortu. Viki nie kryła wzruszenia. Na Instagramie skierowała kilka słów do swoich fanów.

Dziękuję Kochani za wszystkie urodzinowe życzenia, bardzo to doceniam – napisała.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐖𝐞𝐫𝐚<3 (@viki_spotlight)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *