Iga Lis skończyła studia za granicą. Pokazała pamiątkowe zdjęcie

Iga Lis pochwaliła się dobrą nowiną. 23-latka oficjalnie została absolwentką prestiżowej uczelni w Londynie. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkową fotografię. Fani cieszą się jej sukcesem.

Iga Lis – życie prywatne

Iga Lis jest młodszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Urodziła się w 2000 roku i w czerwcu skończyła 23 lata. Ma też starszą siostrę, 27-letnią Polę Lis. Iga kilka lat temu stawiała swoje pierwsze kroki w świecie modelingu, jednak zrezygnowała z kariery na rzecz nauki. Wysokie wyniki na maturze i pójście na dobre studia były dla niej priorytetem.

Lis jest w związku z Filipem Szcześniakiem, czyli popularnym raperem znanym jako Taco Hemingway. Dbają o swoją prywatność, dlatego nie udzielają wywiadów na temat łączącej ich relacji. Nie pokazują się również na show-biznesowych eventach. Jedynie od czasu do czasu opublikują w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie.

Córka dziennikarzy kilka lat temu wyjechała do stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła studia na London School of Economics and Political Science. Studiowała tam aż dwa kierunki – historię i stosunki międzynarodowe. Jakby tego było mało, ambitna Iga w międzyczasie pracowała w dziale prasowym Polish Business Society jako media officer.

Iga Lis skończyła studia

Iga ogłosiła w mediach społecznościowych dobrą nowinę. Oficjalnie zakończyła już studia i z tej okazji opublikowała zdjęcie w todze dla absolwentów i birecie.

Klasa 2021 – napisała Lis. – Dwuletnie opóźnienie ukończenia studiów przez pandemię – dodała w komentarzu.

Bliscy Igi oraz fani świętują jej sukces. “Gratulacje, bejbik”, “Jezu! Najwspanialej”, “Jeszcze raz mega gratuluję”, “Gratulacje, piękna”, “Dumna!” – czytamy w komentarzach.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iga (@iga_lis)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *