Soudi nie tak wyobrażała sobie swój dubajski sen. Kobieta była przekonana, że związek z milionerem będzie odzwierciedleniem jej najskrytszych marzeń. Teraz TikTokerka opowiedziała o realiach. Jej codzienność wcale nie jest tak kolorowa. Związek z dubajskim bogaczem Soudi Farabia żyje w Dubaju zaledwie od kilku lat. Wyemigrowała tam w 2020 roku, by ukończyć studia. Już chwilę po przyjeździe poznała miliardera ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jamala. Para zakochała się w sobie na zabój i nie zwlekali ze ślubem. Choć wszystko jawiło się na bajkowe życie, bywa różnie. Kobieta postanowiła podzielić się momentami bezradności ze swoimi obserwatorami. W sieci ma bowiem status influencerki, a jej konto na TikToku obserwuje ponad milion osób. Co kryje się za luksusowym życiem pełnym przepychu? Kapadocja PODRÓŻE Do zobaczenia w Kapadocji. Czy warto skusić się na lot balonem? samolot NEWSY Polak wylądował na szczycie wieżowca. “Musiałem maksymalnie zaufać swoim umiejętnościom” Kobieta o codzienności z miliarderem z Dubaju Żona dubajskiego bogacza wyznaje, że rzadko kiedy może pozwolić sobie na dzień słabości. Wymaga się od niej, by zawsze wyglądała “na bogato”. Nawet wyjście do sklepu musi przypominać czerwony wybieg. – Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz i kto cię rozpozna. Gdy idziemy do centrum handlowego lub restauracji, Jamal niemal zawsze zostaje rozpoznany. Zawsze muszę mieć pewność, że wyglądam dziesięć na dziesięć – podkreślała. Zapłatą za bycie w formie są luksusowe zakupy, na które mało kogo stać. – Jeśli nie masz najnowszej torby, jesteś nikim – dodała w jednym z filmików Soudi. Kobieta wyznała, że często mierzy się z samotnością. Co prawda ma pieniądze, by wynajdować sobie coraz to nowsze hobby, ale realia i tak zdają się być przytłaczające. – Jamal jest zawsze zajęty. (…) Kiedy podróżuje, muszę znaleźć sobie zajęcie – opowiadała. Dziś popularna TikTokerka, początkowo nie miała szans, by pokazywać się w sieci. Stopniowo przyzwyczajała męża do tego, że pokazuje się internautom. – Większość kobiet tutaj nie pokazuje swoich twarzy. Ja jako influencerka zawsze to robiłam, więc w tej kwestii mieliśmy kompromis. Jego rodzina również musiała się do tego przyzwyczaić – mówiła w jednym z filmików.

Soudi nie tak wyobrażała sobie swój dubajski sen. Kobieta była przekonana, że związek z milionerem będzie odzwierciedleniem jej najskrytszych marzeń. Teraz TikTokerka opowiedziała o realiach. Jej codzienność wcale nie jest tak kolorowa.

Związek z dubajskim bogaczem

Soudi Farabia żyje w Dubaju zaledwie od kilku lat. Wyemigrowała tam w 2020 roku, by ukończyć studia. Już chwilę po przyjeździe poznała miliardera ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jamala. Para zakochała się w sobie na zabój i nie zwlekali ze ślubem. Choć wszystko jawiło się na bajkowe życie, bywa różnie.

Kobieta postanowiła podzielić się momentami bezradności ze swoimi obserwatorami. W sieci ma bowiem status influencerki, a jej konto na TikToku obserwuje ponad milion osób. Co kryje się za luksusowym życiem pełnym przepychu?

Kobieta o codzienności z miliarderem z Dubaju

Żona dubajskiego bogacza wyznaje, że rzadko kiedy może pozwolić sobie na dzień słabości. Wymaga się od niej, by zawsze wyglądała “na bogato”. Nawet wyjście do sklepu musi przypominać czerwony wybieg. – Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz i kto cię rozpozna. Gdy idziemy do centrum handlowego lub restauracji, Jamal niemal zawsze zostaje rozpoznany. Zawsze muszę mieć pewność, że wyglądam dziesięć na dziesięć – podkreślała. Zapłatą za bycie w formie są luksusowe zakupy, na które mało kogo stać. – Jeśli nie masz najnowszej torby, jesteś nikim – dodała w jednym z filmików Soudi.

Kobieta wyznała, że często mierzy się z samotnością. Co prawda ma pieniądze, by wynajdować sobie coraz to nowsze hobby, ale realia i tak zdają się być przytłaczające. – Jamal jest zawsze zajęty. (…) Kiedy podróżuje, muszę znaleźć sobie zajęcie – opowiadała. Dziś popularna TikTokerka, początkowo nie miała szans, by pokazywać się w sieci. Stopniowo przyzwyczajała męża do tego, że pokazuje się internautom. – Większość kobiet tutaj nie pokazuje swoich twarzy. Ja jako influencerka zawsze to robiłam, więc w tej kwestii mieliśmy kompromis. Jego rodzina również musiała się do tego przyzwyczaić – mówiła w jednym z filmików.

@soudiofarabia If he wanted to he would ✨ #dubai #fyp #ksa #foryou ♬ Habibi (Albanian Remix) – Ricky Rich & Dardan

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *