Remigiusz Mróz potwierdził związek z Joanną Opozdą? W komentarzu padło słowo “romans”

Huczą plotki o związku Joanny Opozdy z Remigiuszem Mrozem. Tym razem do ciekawej wymiany zdań doszło pod najnowszym postem celebrytki na Instagramie. W komentarzach padło słowo, którego dotychczas oboje unikali jak ognia.

Remigiusz Mróz skomentował post Joanny Opozdy

21 sierpnia do kin wchodzi długo wyczekiwany film “Barbie”, którego oficjalna premiera w Polsce odbyła się 19 lipca. Na wydarzeniu mogliśmy zobaczyć plejadę gwiazd. Nie zabrakło również Joanny Opozdy.

Aktorka regularnie dzieli się Instagramie różnymi chwilami ze swojego życia, tym razem dodała zdjęcie nawiązujące do wielkiej premiery. – Barbie zawładnęła każdym sklepem, a już dziś premiera filmu, kto tak jak ja nie może się doczekać? – napisała.

Zdjęcie spotkało się z pozytywną reakcją fanów. Jednak wśród słów zachwalających urodę Joanny, znalazła się także ciekawa wymiana zdań między Asią, a Remigiuszem Mrozem.

Znany pisarz w komentarzu dodał emotikonkę “ninja”. Co spotkało się z natychmiastową reakcję 34-latki. – Błagam, ogarnij mi to w końcu… a nie się tutaj popisujesz znajomością emotek – odpisała Joanna.

Pisarz, który lubi podsycać komentarze na temat swojej relacji z Asią, i tym razem pozwolił sobie na dwuznaczną odpowiedź. – To jest przebiegły kod, żeby się 🐩 nie dowiedział o naszym romansie – napisał.

Plotki o romansie Joanny Opozdy i Remigiusza Mroza

Spekulacje na temat związku popularnej aktorki z pisarzem trwają już kilka miesięcy. Atmosferę podgrzała obecność Joanny na Gali “Bestsellerów Empiku”, na której Remigiusz Mróz został wyróżniony.

Ci, którzy śledzą show-biznes zauważyli, że aktorka cieszyła się, gdy Remigiusz odbierał nagrodę – powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Remigiusz i Joanna nie zostawili tych medialnych doniesień bez odpowiedzi. Znani z poczucia humoru postanowili wziąć udział w popularnym trendzie, polegającym na tym, że konkurujące firmy lub osoby całkowicie różne od siebie, ogłaszają swój związek na Facebooku. Żart ten tylko podkręcił atmosferę romansu.

Z upływem czasu spekulacje nie opadają, ale jedno jest pewne – Joanna Opozda i Remigiusz Mróz bez wątpienia bardzo się lubią, w końcu łączy ich podobne poczucie humoru.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *