Ma 35 lat i 12 dzieci. “W pierwszą ciążę zaszłam w wieku 15 lat”

35-letnia Britni Church to spełniona mama dwanaściorga dzieci. Ostatnio kobieta udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała historię swojej rodziny. – Gdy mając zaledwie 15 lat, ogłosiłam ciążę, moi rodzice nie byli z tego powodu zadowoleni, początkowo nie zgodzili się na ślub – wspominała.

Mama 12-stki dzieci o swoim małżeństwie

Posiadanie gromadki pociech to nieustanna sinusoida ogromnego szczęścia i sporego wyzwania. Najlepiej przekonała się o tym Britni Church, która jest mamą dwanaściorga dzieci. Dotychczas publicznie opowiadała tylko o rodzicielstwie, a tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego małżeństwa.

Britni w swoją pierwszą ciążę zaszła w wieku 15 lat. Mimo że pochodziła z katolickiej rodziny, jej rodzice nie zgodzili się na ślub z ojcem dziecka, a sama wiadomość o ciąży została przyjęta bardzo negatywnie. Kobieta na ślubnym kobiercu stanęła dopiero rok później dzięki decyzji sądu. Jednak jej małżeństwo nie należało do najłatwiejszych.

– Mój pierwszy mąż miał masę różnych problemów, ale chciałam nad tym pracować i mu pomóc. I choć odchodziłam od niego siedem razy, to zawsze wracałam. Po pięciu latach kłótni i krzyków postanowiłam odejść na dobre. Byłam wtedy matką pięciorga dzieci i miałam mało optymistyczne widoki na przyszłość – powiedziała w rozmowie z portalem thesun.co.uk.

Życie Britni nie było usłane różami. Po rozwodzie, który mocno przeżyła, zaszła w ciążę z niedawno poznanym mężczyzną. Kobieta nie chce wracać do tamtych chwil i szczędzi szczegółów na temat ojca szóstego dziecka.

Szczęśliwa mama 12-stki dzieci

Z upływem lat los się do kobiety uśmiechnął. Poznała Chrisa, z którym bardzo szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Ich miłość kwitnie do dziś.

Pobraliśmy się i znów byłam w ciąży. Urodziłam chłopca, jednak postanowiliśmy postarać się jeszcze o dziewczynkę. Nie udało się, znów miałam urodzić synka, a kiedy ponownie staraliśmy się o dziewczynkę, zaszłam w ciążę z trojaczkami. Na tym chcieliśmy poprzestać, ale zmieniliśmy zdanie i na świecie pojawiła się mała Rowan – wyznała szczęśliwa mama.

Britnie kocha być mamą, bardzo się spełnia w swojej roli, ale nie planuje już powiększania rodziny. – Nie chcę już mieć więcej dzieci, dlatego mąż poddał się specjalnemu zabiegowi – wyjawiła.

@ourlargefamilylife Replying to @figuring_it_out_as_i_go #fordtransit #largefamily ♬ original sound – Britni Church

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *