93-latka wybrała się na “Barbie”. Jej stylizacja zrobiła furorę. “Królowa”

Film “Barbie” to propozycja dla każdego. Pewna internautka postanowiła wybrać się na seans ze swoją 93-letnią babcią. Panie przygotowały różowe stylizacje, a także perfekcyjne fryzury i makijaż. Internauci są zachwyceni uroczą seniorką.

“Barbie” łączy pokolenia

Film “Barbie” stał się międzynarodowym hitem. W pierwszy weekend udało się mu zarobić 155 mln dolarów w samej Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. To zdecydowanie największe filmowe odkrycie tego roku. “Barbie” budzi zainteresowanie wśród osób praktycznie w każdym wieku – od nastolatków po seniorów.

Komedia łączy pokolenia, a jej przekaz, choć w cukierkowej oprawie, jest niezwykle uniwersalny. Dzięki temu można obejrzeć ją w towarzystwie całej rodziny. Internautka Eileen Ruth postanowiła zabrać na seans swoją ukochaną babcię, a relację z przygotowań opublikowała na TikToku. Na nagraniu widzimy jak 93-latka starannie przygotowuje stylizację na film.

93-latka wybrała się na “Barbie”

Babcia Eileen zadbała nie tylko o różowy strój, ale także perfekcyjną fryzurę i makijaż. Okazuje się, że film bardzo spodobał się seniorce, co potwierdziła nawet jej wnuczka. – Jest zachwycona – czytamy pod nagraniem.

@eileenruth67 Took my 93 year old grandma to see Barbie 🫶🏻 she LOVED it 🩷 #barbie #barbiemovie2023 #gretagirwig ♬ Barbie World (with Aqua) [From Barbie The Album] [Extended] – Nicki Minaj & Ice Spice & Aqua

Film z 93-latką stał się prawdziwym hitem w sieci. Do tej pory zobaczyły go 2 mln osób. Internauci są oczarowani bohaterką nagrania. – “Chcę być taka jak ona, gdy będę starsza”, “Ona jest ikoną”, “Jej strój wygląda cudownie i komfortowo”, “Jest cudowna”, “Królowa” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *