“Jego pieniądze to nasze pieniądze”. Podzieliła się zasadami w swoim związku. W sieci zawrzało

Zakaz spotykania się z osobami płci przeciwnej i udostępniona non stop lokalizacja – to tylko niektóre z twardych zasad panujących w związku tiktokerki Jess. Para wprowadziła jeszcze kilka innych, dość kontrowersyjnych ustaleń. – Jedna wielka czerwona flaga – skomentowała internautka.

Tiktokerka o zasadach w jej związku

Jess to pochodząca z USA tiktokerka, która specjalizuje się w recenzowaniu literatury. W drodze wyjątku postanowiła opowiedzieć nieco więcej o sobie samej. Na tapet wzięła swój związek i panujące w nim zasady. Nagranie, którym się podzieliła, nie obeszło się jednak bez echa.

Jess ze swoim chłopakiem, z którym jest od dwóch lat ustaliła, że będą dzielić się swoją lokalizacją. Partnerzy przez całą dobę mogą kontrolować miejsca, w których się znajdują.

– Czuję się bardzo bezpiecznie z tym, że jeśli coś mi się stanie, mój chłopak będzie wiedział, gdzie jestem – tłumaczyła tiktokerka. Ponadto para ustaliła już szczegóły związane z przyszłym potomstwem.

Zakochani sprecyzowali również, że to na mężczyźnie leży obowiązek regulowania finansów. Płaci więc za wszystko.

 – Na przykład za mój gaz czy jedzenie, nawet gdy nie jesteśmy razem – powiedziała Jess. – Moje pieniądze to moje pieniądze, a jego pieniądze to nasze pieniądze – zaznaczyła. – Większość moich pieniędzy idzie na oszczędności, chcę kupić nam nieruchomość inwestycyjną, więc nie płacę za nic codziennie – dodała w komentarzu.

Ani Jess, ani jej chłopak nie mogą spotykać się sam na sam z osobami przeciwnej płci. – Żadne z nas tak naprawdę nie miało przyjaciół przeciwnej płci, zanim zaczęliśmy się spotykać, więc byłoby dziwnie poznać ich po tym, kiedy już jesteśmy w związku – podsumowała.

Co na to internauci? – Same czerwone flagi – napisała jedna z obserwatorek. – Nie rozumiem, z jakiej racji on za wszystko ma płacić sam? – napisał kolejny użytkownik TikToka.

Pojawiły się też pozytywne głosy. – Rozmowa o dzieciach na początku nie jest niczym dziwnym. Po co umawiać się z kimś, jeśli nie wyobrażasz sobie swojej przyszłości? – Wydaje mi się, że większość z tych rzeczy jest całkiem normalna. Naprawdę nie rozumiem tych wszystkich zszokowanych komentarzy – czytamy w komentarzach.

@jessiesreads the last two really get ppl riled up🫠 #relationship #couple #relationships ♬ original sound – jess💍🎀

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *