Sprzedali dziecko i kupili nowy telefon. Parą zajęła się policja

Posiadanie nowego telefonu komórkowego to dla niektórych osób szczyt marzeń. Rodzice 8-miesięcznego dziecka tak pragnęli aparatu, że zdecydowali się sprzedać swoją pociechę. Parą zajęła się już policja.

Sprzedali dziecko i kupili telefon

Historię, którą opisał portal indianexpress.com, wydarzyła się w dystrykcie Parganas North 24 w Bengalu Zachodnim w Indiach. Pewna para marzyła o najnowszym modelu iPhona. Chcieli również wyruszyć w podróż po kraju i relacje z niej zamieszczać na Instagramie. Mimo braku pieniędzy za wszelką cenę zdecydowali się zrealizować plan. Para postanowiła sprzedać swoje 8-miesięczne dziecko i za zdobyte w ten sposób fundusze kupić telefon i wyruszyć w podróż.

Niestety zamiary te pokrzyżowali sąsiedzi. Kiedy zauważyli, że maleństwo zniknęło, a uboga dotąd para korzysta z nowego telefonu komórkowego, powiadomili policję.

Rodzice chcieli sprzedać dziecko. Co się z nimi stało?

Funkcjonariuszom udało się odnaleźć i aresztować matkę dziecka oraz osobę, której sprzedano niemowlę. Ojciec malucha uciekł i obecnie szuka go policja. Para ma jeszcze jedno dziecko – 7-letnią córkę. Z ustaleń śledczych wynika, że ją także planowali sprzedać.

Warto dodać, że dystrykt Parganas North 24 to jedna z najbiedniejszych części Indii.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *