Ogłosili płeć dziecka na baby shower. Zaskakująca reakcja teściowej. “Nie mogła się powstrzymać”

Pewna para ogłosiła płeć dziecka na baby shower. Niestety nie każdemu spodobał się fakt, że małżeństwo po raz drugi spodziewa się dziewczynki. Teściowa liczyła, że tym razem na świat przyjdzie wnuk. Bliscy pary uwiecznili jej reakcję na nagraniu.

Nietypowa reakcja teściowej na baby shower

Narodziny nowego członka rodziny to wyjątkowe wydarzenie. Wiele par decyduje się wówczas na zorganizowanie baby shower, czyli przyjęcia na cześć dziecka, które niebawem pojawi się na świecie. Rodzice wykorzystują tę okazję, by np. podzielić się z bliskimi informacją o płci i imieniu oczekiwanej pociechy.

Tak też postąpiła pewna para, której film z baby shower podbił TikToka. Na profilu @Gender.reveal.tv możemy zobaczyć, jak w towarzystwie rodziny małżeństwo dowiaduje się, że niebawem w rodzinie pojawi się malutka dziewczynka. Jednak to nie urocze kadry sprawiły, że nagranie zyskało taką popularność.

Teściowa załamana płcią wnuka

Uwagę widzów przyciągnęła nietęga mina teściowej. Gdy stało się jasne, że para znów spodziewa się dziewczynki, kobieta odwróciła się i niezadowolona stwierdziła: “Cholera”. Jak widać, bardzo liczyła, że tym razem na świat przyjdzie wnuk. Takie zachowanie teściowej zdecydowanie nie spodobało się internautom.

– “Babcia nie mogła się powstrzymać”, “Wow”, “Moja mama zareagowała tak samo, gdy była w ciąży ze mną. Po prostu chciała mieć chłopca”, “Muszą spróbować jeszcze raz”, “Nie wierzę”, “Moja rodzina była załamana, bo okazało się, że będę miała chłopca” – czytamy pod postem.

@gender.reveal.tv “What a crock of sht” 🤣🤣🤣#gangstergranny #HolidayModeActivated #fyp #foryou #genderrevealpartygonewrong #genderreveal #wantedboy #babygirl ♬ original sound – Gender Reveal

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *