Olga Kalicka świętuje 30. urodziny. “Ostatni rok umocnił mnie”

W piątek, 4 sierpnia Olga Kalicka skończyła 30 lat. Z tej okazji aktorka opublikowała serię fotografii z bliskimi jej sercu kobietami. – Nie byłabym w tym miejscu, gdyby nie moje przyjaciółki. Każda z nich nie raz wyciągała mnie z bagienka beznadziei, ze studni łez… – przyznała w opisie solenizantka.

Olga Kalicka dorastała na oczach widzów

Olga Kalicka od dziecka związana jest ze światem artystycznym. W wieku siedmiu lat debiutowała w Teatrze Muzycznym Tintilo. Wystąpiła m.in. w spektaklach “Ania z Zielonego Wzgórza”, “Dziewczyna i chłopak” czy “W cieniu”. Później widzowie TVN-u mogli ją oglądać m.in. w takich serialach jak “Prawo Agaty” czy “Niania”. Natomiast na dużym ekranie zadebiutowała w 2011 roku w filmie Andrzeja Barańskiego pt. “Księstwo”.

Gwiazda ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i – jak podaje tintilo.com – od 2018 jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat, a także współpracuje z teatrami: Komedia, Capitol, Rampa i Palladium. Od kilku lat spełnia się również jako właścicielka firmy modowej oraz mama Aleksego.

Natomiast w dniu swojego święta aktorka zrobiła minipodsumowanie życia prywatnego. Z czego jeszcz

Olga Kalicka skończyła 30 lat

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym wyraziła wdzięczność nie tylko bliskim sercu kobietom, lecz i sobie.

– 30 lat minęło! Dziś przepełnia mnie wdzięczność za to, jak wspaniałe jest MOJE ŻYCIE. Ostatni rok umocnił mnie w poczuciu miłości i czułości do samej siebie. Już nie wstydzę się płakać, już nie boję się śmiać głośno, chcę świecić najjaśniej – napisała Olga Kalicka.

Jak podkreśliła, jest wdzięczna za wszystkie lekcje, jakie dostała od życia oraz za wszystkich nauczycieli, którzy stanęli na jej drodze. – Nie każda lekcja była przyjemna… Było kilka wzlotów, ale zdecydowanie więcej upadków, spadków nastroju, niepewności i lęku. Dziś wiem jedno. Jestem dzielną dziewczyną! Pełną odwagi, by walczyć o siebie i ZAWSZE stawać po swojej stronie. Nie, nie jestem idealna i to jest piękne, że już wiem, że nie muszę być idealna, że nie muszę spełniać oczekiwań (głównie swoich) – kontynuowała artystka.

– Nie byłabym w tym miejscu, gdyby nie moje przyjaciółki. Każda z nich nie raz wyciągała mnie z bagienka beznadziei, ze studni łez… Dzięki wam nauczyłam się, że nie zawsze muszę być dzielna, że mogę prosić o pomoc. Poczułam, że stoicie za mną murem tak jak ja za wami! – dodała.

Na koniec przyznała, że jest szczęściarą, że ma takie kobiety przy sobie. Panie, o których mowa, możemy zobaczyć na fotografiach, które udostępniła solenizantka.

Internauci odnieśli się do postu autorki oraz zasypali ją życzeniami. “Prawdziwi przyjaciele to skarb“, “Ale pięknie, gratuluję. Wiedzę w tym wpisie cząstkę siebie“, “Wszystkiego, co najlepsze, nigdy z siebie nie rezygnuj”, “Najlepszości! Niech uśmiech na twarzy zawsze gości!”, “Kochana dla Ciebie wszystkiego, co najlepsze! Wszechświat stoi za Tobą murem!” – czytamy w komentarzach.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *