Nowe informacje w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti. Chcą zwrotu pieniędzy

Informacja o śmiertelnym wypadku syna Sylwii Peretti wstrząsnęła mediami w połowie lipca. Żółty renault z ogromną siłą wbił się w konstrukcję obok krakowskiego mostu Dębnickiego. Jak podają lokalne media, urząd miasta zamierza wnioskować o zwrot kosztów naprawy muru z ubezpieczenia pojazdu.

Skutki wypadku syna Sylwii Peretti

Patryk Peretti, syn jednej z “Królowych życia” zginął w wypadku drogowym, do którego doszło w nocy z 14 na 15 lipca. Jego żółty Renault Megane siłą swojego uderzenia uszkodził konstrukcję muru w pobliżu mostu Dębnickiego w Krakowie. Poza 24-latkiem zginęło jeszcze trzech młodych mężczyzn. Według wyników sekcji zwłok Patryk, który kierował autem był pod wpływem alkoholu.

Według informacji portalu KRKNews.pl urząd miasta będzie pracował nad projektem naprawy muru oraz zawnioskuje o zwrot kosztów z ubezpieczenia pojazdu.

– Koszt naprawy muru szacowany jest na kwotę ok. 150 tys. zł, przy czym szacunek ten nie uwzględnia ewentualnego remontu rdzenia muru – podał krakowski portal.

Wypadek Patryka Peretti. Kraków chce zwrotu kosztów naprawy muru

Lokalny portal uspokoił również krakowian, iż uszkodzona infrastruktura nie stanowi zagrożenia dla mieszkańców. Mur, choć jest elementem wału przeciwpowodziowego Wisły, nie wpłynie na stan miasta w sytuacji powodzi.

Przypomnijmy, że pogrzeb Patryka Peretti odbył się 21 lipca na cmentarzu Grębałowskim w Krakowie

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *