Synek Agnieszki Włodarczyk trafił na SOR. Gwiazda mierzy się z hejtem “Przez takie głosy ludzie boją się dzwonić po karetkę.”

Agnieszka Włodarczyk to mama małego Milana. Gwiazda niedawno informowała, iż martwi się o stan zdrowia swojego synka. 2-latek od dłuższego czasu skarżył się na ból, z czasem przyszedł też brak apetytu. Agnieszka postanowiła zabrać dziecko na SOR. Teraz podzieliła się szczegółami na temat tej stresującej sytuacji.

Synek Agnieszki Włodarczyk trafił na SOR

W ostatnich dniach Agnieszka Włodarczyk miała sporo zmartwień na głowie. Jej malutki syn Milan skarżył się m.in. na ból kolan. Choć z początku aktorka myślała, że dolegliwości wynikają z okresu wzmożonego wzrostu chłopca, Agnieszka napisała na swoim Instastories, że była tak zaniepokojona jego stanem, że udała się na SOR. Gwiazda postanowiła wyjaśnić sytuację zdrowotną swojego dziecka na Instagramie.

– Dlaczego SOR? Bo takie miałam zalecenie od lekarza, z którym jestem w kontakcie. Powiedział cytuję: “Jeśli byłoby to moje dziecko, nie czekałbym do jutra na wizytę u pediatry, pojechałbym natychmiast na SOR. To nie jest normalne, żeby mały człowiek 3 dni nie jadł”. Więc posłuchałam. Trzeba słuchać mądrzejszych – stwierdziła młoda mama.

Syn Agnieszki Włodarczyk ma kłopoty ze zdrowiem

Agnieszka Włodarczyk postanowiła wytłumaczyć za pośrednictwem social mediów, dlaczego zdecydowała się zabrać swojego synka na oddział ratunkowy. Jak przyznała w instagramowym poście- niektórzy obserwatorzy zarzucali jej, zabieranie miejsca w kolejce małym pacjentom, którzy potrzebują pilniejszej pomocy, niż jej dziecko.

– My czekaliśmy 6 godzin. Nikomu nie zabieram miejsca. To skrajnie nieodpowiedzialne nie reagować, kiedy widzisz dziecko w kolorze biało-zielonym – dodała Agnieszka.

Według aktorki jej syn – choć aktywny fizycznie, od kilku dni nie czul się dobrze. Dla mamy Milana, która zwykle korzysta z prywatnej opieki, jedynym słusznym rozwiązaniem w tamtym momencie była pilna pomoc medyków, którą otrzymała w szpitalu.

– Leczymy się głównie prywatnie, ale czasem potrzebna jest natychmiastowa pomoc. I mam myśleć wtedy o tym, że jest zły system i że zabieram komuś miejsce?? Ja też płacę ZUS na Boga! […]. To moje dziecko i będę się o nie troszczyć, jak najlepiej potrafię. Przez takie głosy, ludzie boją się dzwonić po karetkę. – tłumaczyła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *