Chcesz sprawdzić, czy twój chłopak nadaje się na poważny związek? Zabierz go na ten film

“Barbie” święci tryumfy na całym świecie. Jedna z użytkowniczek TikToka wpadła na pomysł, by wspólne oglądanie tego filmu potraktować jako “związkowy test”. To, w jaki sposób nasz partner przyjmie treść produkcji i czy w ogóle będzie chętny do dyskusji po seansie, powie nam wiele o jego charakterze, inteligencji i oczekiwaniach.

Film “Barbie” ujawni prawdę o partnerze

“Barbie” to film, o którym od ponad 2 tygodni niemal bez ustanku mówią wszystkie media. Nic w tym dziwnego – hitowa produkcja bije rekordy popularności światowych box office’ów, a fani opowieści o kultowej lalce prześcigają się w interpretacji pełnego zwrotów akcji scenariusza. Przygody legendarnej lalki to tylko w małym stopniu komediowa rozrywka, a bardziej – socjologiczna obserwacja współczesnego świata. Film Grety Gerwig porusza takie istotne zagadnienia jak: kapitalizm, patriarchat oraz feminizm i prezentuje je w dość dosłowny sposób.

Z powodu mnogości interpretacji przygód “Barbie” na TikToku pojawił się niedawno trend zachęcający kobiety do tego, by zaprosiły swoich partnerów do wspólnego oglądania. Reakcja mężczyzn na poruszane w produkcji wątki oraz późniejsza rozmowa po seansie może okazać się cennym źródłem informacji na temat naszej drugiej połówki. Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się swoim przemyśleniem na ten temat.

 – Naprawdę uważam, że zabranie chłopaka na “Barbie” powinno być testem twojego związku, abyś mogła zdecydować, czy sprawdzi się jako długoterminowy partner. […] Jak zareaguje, kiedy powiesz mu, że chcesz, żeby z tobą poszedł? Jakie będzie miał przemyślenia na tematy poruszane w filmie? […] Jakie będzie miał odczucia odnośnie sposobu, w jaki został przedstawiony Ken? Czy będzie zainteresowany przeprowadzeniem intelektualnej rozmowy na temat przesłania, które niesie za sobą film? – brzmiała treść nagrania.

“Wszyscy mężczyźni powinni zobaczyć ‘Barbie'”

Wielu mężczyzn może z początku niechętnie podchodzić do pomysłu tego typu randki, zwłaszcza jeśli nie wiedzą, o czym tak naprawdę jest “Barbie”. Lalka, stereotypowo kojarzona z dziecięcą zabawą, okazuje się tylko pretekstem do opowiedzenia o poważnych sprawach. Otwartość chłopaków na społecznie istotne tematy, inteligencja oraz dostrzeżenie humoru zawartego w filmie może być, według użytkowniczki TikToka, związkowym drogowskazem.

Scenariusz Barbie można interpretować na wiele sposobów, jednak jednym z jego ważniejszych aspektów jest kobieca perspektywa dorastania, społecznych oczekiwań wobec płci oraz stereotypów. To dobry punkt wyjścia dla rozmowy z partnerem o tym, jak on widzi role płciowe we własnym związku.

Jeśli chcesz przetestować swój związek, zabierz go na “Barbie”. Jeśli wybierasz się na pierwszą randkę, zabierz go na “Barbie”. Wszyscy mężczyźni powinni zobaczyć “Barbie” – stwierdziła użytkowniczka.

@swagaliciousvr0 “ive always thought the world would be ran better if women were the ones in charge” – my bf #fyp #foryou #foryoupage #barbie #barbiemovie ♬ what was I made for BILLIE EILISH FROM BARBIE – Oᴜᴛsᴛᴀɴᴅɪɴɢ_ʟyrics

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *