Zofia Zborowska świętuje owocową rocznicę ślubu. “Nie zawsze było gites malina”

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są szczęśliwym małżeństwem od czterech lat. Ostatnio para świętowała owocową rocznicę ślubu w dość nietypowy sposób. Jak rodzice małej Nadziei spędzili ten wyjątkowy dzień?

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona historia związku

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona poznali się w 2018 roku, przy okazji akcji charytatywnej, do której aktorka zaprosiła sportowca. Mimo że artystka już po miesiącu od tego wydarzenia, miała przeczucie, że siatkarz jest tym jedynym, ich znajomość rozwijała się powoli, a oni długo nie chcieli się ujawniać jako para w mediach społecznościowych.

Po jakimś czasie Andrzej Wrona oświadczył się ukochanej. Zakochani dość szybko stanęli na ślubnym kobiercu – przysięgę małżeńską złożyli podczas kameralnej uroczystości w maju 2019 roku. Od tamtej pory są niemal nierozłączni, chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych, a tematem, który artystce jest szczególnie bliski, jest macierzyństwo. Zofia Zborowska w 2021 roku, po dłuższych staraniach i kłopotach związanych z ciążą, została szczęśliwą mamą małej Nadziei.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – rocznica ślubu

W tym roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mogą pochwalić się 4. rocznicą ślubu. Z tej okazji para postanowiła udać się do restauracji, gdzie siatkarz przygotował dla swojej ukochanej niespodziankę. Był nią pierścionek ukryty w owocu granatu. Nagranie na którym widać prezent aktorka opublikowała na Instagramie.

– Czwarta (owocowa!) Rocznica Ślubu za nami. Może kiedyś Wam opowiem co ten kochany Woriot wymyśla co roku. […] W_Kracze chciałby na koniec dodać coś od siebie “Nie zawsze było gites malina, ale i tak mamy banany na twarzy.” – podpisała filmik Zofia Zborowska.

W komentarzach na Instagramie nie zabrakło życzeń dla małżonków: “Jesteście cudowną parą”, “Trzymam mocno za Was kciuki!”, “Piękny pierścionek. Wszystkiego najlepszego dla Was na kolejne lata”, “Najfajniejsza para internetów. Bardzo Wam kibicuję”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zosia Zbo Wro (@zborowskazofia)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *