Ewa Skibińska zachwyca figurą w bikini. “Nastolatka”

Ewa Skibińska wie, jak przykuć uwagę fanów. Gwiazda podzieliła się pocztówkami z bajecznych wakacji. Nie zabrakło zdjęć w bikini. Wielbiciele komentowali post, nie szczędząc słów zachwytu. Wśród komentujących znalazł się także Andrzej Chyra.

Ewa Skibińska – kariera

Ewa Skibińska w tym roku świętowała swoje 60. urodziny. Aktorka urodziła się we Wrocławiu i przez długie lata kariery można było podziwiać ją na scenie Teatru Polskiego. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1986 roku niewielką rolą Ewy Borecznej w melodramacie Romana Załuskiego “Głód serca”. Można ją było też oglądać w serialu Krzysztofa Kieślowskiego “Dekalog VII”. W 2020 roku gwiazda była na językach za sprawą kreacji Natalii Kopińskiej w hicie Netflixa “W głębi lasu”.

Artystka przez 34 lata była związana z Krzysztofem Mieszkowskim. Para wspólnie doczekała się córki Heleny. Dziś niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego. Ewa za to dzieli się kulisami swojej codzienności w mediach społecznościowych.

Ewa Skibińska w bikini

Aktorka wypoczywa właśnie w Grecji, skąd dzieli się bajkowymi widokami. Fani doceniają jednak nie tylko piękne krajobrazy, a także samą Ewę Skibińską. Gwiazda w galerii zdjęć zaprezentowała się w bikini.

Komentarzy zachwyconych wielbicieli pod wpisem nie brakowało. – Wow!!! Przepiękna Kobieta w jakże pięknych okolicznościach przyrody! Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia – napisała jedna z kobiet. – Nastolatka – dodał ktoś inny. Zdjęcie skomentował także Andrzej Chyra, publikując emotikonkę z serduszkami.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ewa Skibińska (@e_skibinska)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *