Jej chłopak spał w łóżku z nowo poznaną kobietą. “Nie uważał, żeby to było coś złego”

Pewna internautka poprosiła na forum o poradę związkową. Jej ukochany podczas wakacyjnego wyjazdu dzielił łóżko z nowo poznaną kobietą. 21-latka dowiedziała się o tym dopiero po jego powrocie do domu. Czy ma powód, by się gniewać?

Spał w łóżku z inną kobietą

Ustalenie granic w związku pozwala nam uniknąć sporów o to, które zachowania są według nas akceptowalne, a które mogą nas zranić. Jeżeli tego nie zrobimy, możliwe są liczne nieporozumienia czy cierpienie jednej ze stron. Tak właśnie było w przypadku pewnej internautki, która poprosiła na forum Reddit o poradę dotyczącą jej 3-letniego związku. Co się stało?

Jej partner wybrał się na wakacje z przyjacielem, jego żoną i jej koleżanką-singielką. Na miejscu okazało się, że nocleg obejmował tylko dwa duże łóżka. Małżeństwo spało razem, a chłopak dzielił je z nowo poznaną kobietą. Autorka postu zaznaczyła, że ukochany poinformował ją o tym, dopiero gdy już wrócił do domu.

– Nie powiedział mi, dopóki nie wrócił do domu, że było tak, a nie inaczej. W końcu przeprosił mnie, że nie powiedział nic wcześniej, ale nie uważał, że było coś złego w tym, że spał z nią w jednym łóżku – tłumaczyła internautka.

Mężczyzna nie czuje się winny

21-letnia kobieta zaznaczyła, że partner nie widzi tu swojej winy, ale jej zdaniem spanie razem w łóżku jest bardzo intymną czynnością. – Boli mnie, że robił to z kimś innym. On się nie zgadza, nic nie zrobił, a ja przesadzam – dodała.

Autorka postu chciała więc dowiedzieć się, czy rzeczywiście zareagowała na tę sytuację zbyt emocjonalnie. Jak się okazało, post podzielił internautów. Niektórzy twierdzą, że zachowanie jej partnera było po prostu nieuczciwe.

Też miałbym z tym problem. Mogłoby być inaczej, gdyby powiedział ci wcześniej, ale to trochę dziwne, że powiedział ci później”, “Nieuczciwość nigdy nie jest w porządku. Jeśli boi się być z tobą szczery, powinien z tobą zerwać. Dzielenie łóżka z inną kobietą to niewiarygodny brak szacunku” – czytamy.

Wśród komentujących znalazły się też osoby, które broniły postawy mężczyzny.

“Nie przejmowałbym się tym, niezależnie od tego, czy powiedziałby mi to wcześniej, czy później w tej sytuacji. Moja wiedza nic by nie zmieniła, ale jestem dość liberalna”, “Osobiście nie widzę żadnego problemu. Jeśli nie zrobił nic z dziewczyną, to naprawdę nie ma problemu. Prawdopodobnie ci nie powiedział, ponieważ nie uważał tego za ważne” – napisali.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *