Prowadzące o przygotowaniach do muzycznego święta w Sopocie. “Tam jest magia”

W poniedziałek, 21 sierpnia startuje Top of The Top Sopot Festival 2023, czyli 4 dni prawdziwego muzycznego święta i znakomitej zabawy w rytm największych hitów. Przed nami pierwszy koncert i wieczór kobiet – wyjątkowy, poniedziałkowy spektakl zostanie poprowadzony przez: Paulinę Krupińską, Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Julię Wieniawę, Annę Senkarę i Olę Filipek.

Kobieca siła na Top of the Top Sopot Festival 2023

Festiwal w Sopocie to wielkie wydarzenie nie tylko dla zgromadzonych widzów i występujących przed nimi artystów. W organizację przedsięwzięcia zaangażowany jest spory sztab ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, aby koncerty przebiegły na najwyższym poziomie. Pierwszego dnia wydarzenie po raz pierwszy poprowadzą wyłącznie panie. W role gospodarzy wcielą się Paulina Krupińska, Gabi Drzewiecka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Julia Wieniawa, Anna Senkara i Ola Filipek. Jak odnajdują się w damskich duetach?

– Będziemy się opierać na dobrej energii, “siostrzostwie”, wsparciu. Wiadomo, kobieta zmienną jest, są różne emocje. Będzie dużo niespodzianek, ale nie chcemy teraz wszystkiego zdradzać – powiedziała Gabi.

– Reżyser był bardzo odważny, że skonfigurował sześć kobiet o różnych osobowościach na jednej scenie. Każda z nas jest inna, ale łączy nas jeden cel. Chcemy, żeby widzowie przed telewizorami świetnie się bawili i chcemy zarażać pozytywną energią sopocką publiczności – dodała Paulina Krupińska.

Dla Małgorzaty Rozenek i Anny Senkary będzie to pierwsze tego typu wydarzenie. Panie czują jednak wielkie podekscytowanie.

– Ten koncert będzie o emocjach. Cztery główne emocje, które będą towarzyszyć i nam, i widzom. Artyści będą niewiarygodni – powiedziała Małgorzata Rozenek.

– Ja jestem osobiście bardzo podekscytowana. Wczoraj stanęłam po raz pierwszy na tej scenie i podobało mi się. Tam jest magia – przyznała Anna Senkara.

Top of The Top Sopot Festival 2023 – dzień pierwszy

Festiwal w Sopocie jak co roku przyciągnie masę artystów. Publiczność będzie się bawić do utworów najbardziej topowych wykonawców. Pierwszy dzień wydarzenia zaplanowany jest na 21 sierpnia, a jego motywem przewodnim będzie hasło #I Dance. Sopot stanie się stolicą muzyki, a na deskach Opery Leśnej wystąpią m.in.: T.Love, Krzysztof Zalewski, Ørganek, Natalia Przybysz, Michał Szpak, Sylwia Grzeszczak, Margaret, LemON, Grzegorz Hyży czy Ania Karwan.

– Jedną rzeczą jest to, co widać na ekranie, drugą rzeczą jest to, co my tam przeżywamy. Tych ludzi jest bardzo dużo, a energia się udziela. Trochę to nazywam koloniami dla dorosłych, jest możliwość integracji i to jest super. Ja kocham ludzi, więc to jest przepiękne doświadczenie – powiedziała Gabi Drzewiecka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *