Karolina Kempińska o emocjach po ślubie z Krzysztofem Skibą: “Jesteśmy sobie przeznaczeni”

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska są już po ślubie. Od wielu tygodni cała Polska przyglądała się przygotowaniom do tej ceremonii. Zakochani zapowiadali, że będzie pięknie i kameralnie. Czy wszystko przebiegło po ich myśli? Czy nowożeńcy planują podróż poślubną? Muzyk i jego wybranka podzielili się z dziendobry.tvn.pl fotografiami z prywatnego archiwum.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska są małżeństwem

Krzysztof Skiba wielokrotnie podkreślał, że jest pewny swoich uczuć i zamierza spędzić z ukochaną Karoliną Kempińską całe życie. – Mówi wprost: “Jestem zakochany i to jest ślub do grobowej deski” – podkreślała Sandra Hajduk-Popińska w przeglądzie show-biznesu w programie Dzień Dobry TVN.

Para pobrała się 19 sierpnia, o czym dzień po ceremonii poinformował na Instagramie sam pan młody. – Już jesteśmy małżeństwem. Wczorajszy wieczór był najpiękniejszy z możliwych. Jedzenie chwalone przez każdego. Muzyka w punkt. Nieplanowane występy przyjaciół. Wzruszenie max. Kochamy i dziękujemy każdemu z osobna. Jesteście najlepsi – napisał wokalista.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Skiba (@karoskiba)

Nieco więcej na temat przebiegu uroczystości opowiedziała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl wybranka lidera zespołu Big Cyc.

– Wszystko odbyło się zgodnie z planem, a wręcz było jeszcze lepiej, bo osoby, które były zaproszone same z siebie zaczęły śpiewać, dawać występy. Byliśmy bardzo tym wzruszeni. Między innymi Jacek Kawalec napisał dla nas piosenkę pod stary hit Budki Suflera, Michał Milowicz tańczył, śpiewał hity Elvisa Presleya i Krzysztofa Krawczyka. Tak samo zespół Big Cyc – zaznaczyła świeżo upieczona żona.

Zdjęcia z ceremonii znajdziesz w naszej galerii.

Jak Karolina Kempińska czuje się w roli żony?

Wybranka Krzysztofa Skiby twierdzi, że nie zmieniałaby w swojej ślubnej stylizacji absolutnie nic, ponieważ według niej była idealna, czego potwierdzeniem miały okazać się pochwały zaproszonych na wesele gości. Do czego jednak nie może się przyzwyczaić po zamążpójściu?

– W roli żony czuję się świetnie. Jeszcze do końca nie czuję się tak z tym nazwiskiem, że będę musiała się podpisywać innym nazwiskiem i to jest dla mnie coś nowego. Ale ślub za dużo nie zmienia, bo od jakiegoś czasu wiemy, że jesteśmy sobie przeznaczeni – oceniła w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Czy Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska organizują podróż poślubną? – Mieliśmy podróż przedślubną w maju. Byliśmy w Kapadocji, o której marzyłam. Na razie podróży poślubnej nie mamy jak mieć, bo ja straciłam urlop przez remont, przez wyjazdy i Krzyś też niestety w sierpniu ma tak gorący okres, bo są od czwartku zazwyczaj do niedzieli koncerty Big Cyca, że po prostu nie ma jak – wyjaśniła żona muzyka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *