Maciej Stuhr w nowym formacie TVN. “Przygotowujemy się do czegoś absolutnie niezwykłego”

Maciej Stuhr będzie gospodarzem ostatniego dnia festiwalu w Sopocie. Aktor ceni sobie autentyczność, dlatego postanowił samodzielnie przygotować konferansjerski scenariusz i tym samym nie korzystać z pomocy profesjonalistów. Ile czasu poświęcił na rozpisanie prezenterskich wejść? W jakich produkcjach TVN niebawem weźmie udział?

Maciej Stuhr na Top Of The Top Sopot Festival 2023

24 sierpnia w Operze Leśnej odbędzie się realizowany w ramach Top Of The Top Sopot Festival koncert, który upłynie pod hasłem #Magic Words. Na scenie wystąpią artyści, którzy oddadzą hołd najlepszym polskim tekściarzom. Dodatkowego piękna zaprezentowanym utworom dodadzą nietuzinkowe aranżacje muzyczne z udziałem orkiestry oraz intrygujące zapowiedzi Macieja Stuhra, który tego wieczoru odegra rolę konferansjera.

Aktor podszedł do postawionego mu zadania bardzo profesjonalnie. Zrezygnował z pomocy scenarzystów i samodzielnie rozpisał swoje wypowiedzi. Ile czasu zajmuje mu zwykle przygotowanie się do takiego typu wydarzeń prezenterskich?

– Lubię sobie siąść i to wszystko spisać. To nie trwa aż tak długo, natomiast jest taki proces, od kiedy zadzwoni ten telefon: “Maćku, a może Sopot?”. Wtedy zaczyna się proces chodzenia z tym i kiełkowania pomysłów, i to jest wielotygodniowy proces, bo sam moment pisania to jest, powiedzmy, parę dni, parę godzin. (…) Ja się lubię bawić słowem i wydaje mi się, że nie byłoby specjalnego sensu, gdyby ktoś miał mi pisać to, co mam mówić, bo wypowiadam się w swoim imieniu – zaznaczył w Dzień Dobry Wakacje.

Maciej Stuhr w nowej produkcji TVN

Niebawem w jesiennej ramówce TVN zobaczymy kolejny sezon serialu “Szadź”, w którym Maciej Stuhr odgrywa główną rolę. To jednak nie jest jedyne wyzwanie, które stoi przed aktorem. Gwiazdor zostanie moderatorem wartościowych rozmów w innowacyjnym formacie.

– Przygotowujemy się do czegoś absolutnie niezwykłego – czegoś, czego nie było przynajmniej w polskiej telewizji. Czegoś, co ma według mnie bardzo głęboki sens. Będzie to program, który będę współtworzył razem ze wspaniałą, kolorową grupą osób w spektrum autyzmu – zapowiedział artysta.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *