Moja siostra znalazła sobie męża alkoholika, a ja mam się o nich troszczyć

Moja siostra znalazła sobie męża, urodziła mu trójkę dzieci, a teraz ciągle prosi mnie o pieniądze! Robię dla niej wszystko, zawsze zabieram ją na wieś do rodziców, kiedy chce ich odwiedzić, bo jej mąż przepił samochód. Gdy jeszcze mieli auto, naprawiałam je na mój koszt, żeby siostra mogła z niego korzystać. Przynoszę i oddaję jej ubrania po moich dzieciach, bo ona nie ma pieniędzy, daję jej nawet swoje rzeczy, bo mogę sobie pozwolić na nowe. Za wszystkie zajęcia dodatkowe jej dzieci zapłaciłam za rok z góry.

Mój mąż od początku złościł się na mnie, że tak się troszczę o siostrę i mówił, że ona mnie wykorzystuje. Ale ja mu nie wierzyłam, kłóciłam się z nim, aż sama się przekonałam, że ma rację! A stało się to po tym, jak moja kochana siostra i jej mąż alkoholik przyszli do nas z prośbą o to, żebyśmy kupili im mieszkanie. Szczerze obiecali, że zwrócą nam te pieniądze w ratach.

Wtedy już nie wytrzymałam i wyrzuciłam ich z domu, po czym moi rodzice zaczęli do mnie dzwonić i krzyczeć na mnie, że powinnam pomóc siostrze. Nie widzą, ile dla niej zrobiłam?! A jej mąż? Znalazła sobie partnera na życie, nie tylko codziennie pije, ale jeszcze jest od niej o dwanaście lat starszy. Jak tak można?! Nie będę im przez całe życie pomagać, od teraz niech sami sobie radzą.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *