Harry Potter znowu w kinach. Kiedy będzie można obejrzeć kultową serię na dużym ekranie?

Ukochana przez wielu seria o Harrym Potterze znów wejdzie do kin. To dobra wiadomość dla fanów, zwłaszcza tych, którzy do tej pory mogli oglądać filmy jedynie w domowym zaciszu. Kiedy i gdzie odbędą się seanse?

Harry Potter znów w kinach

Od premiery ostatniego filmu o przygodach czarodzieja minęło już 12 lat. Seria wciąż cieszy się dużą popularnością. Zapowiedziano także prace nad serialem, w którym świat Harry’ego Pottera miałby zostać jeszcze dokładniej zaprezentowany. Póki co jednak, fani mogą cieszyć się specjalną projekcją wszystkich części sagi.

Filmy o Harrym Potterze zostaną zaprezentowane widzom w nowoczesnej technologii 4DX. Dzięki niej oglądający może także poczuć wiejący wiatr, kropelki wody, a nawet zapach. Co więcej, także fotele zmieniają swoje położenie. Naśladują one ruchy kamery – opadają w dół bądź podnoszą się, dopasowując się do ujęć.

Gdzie i kiedy seanse serii o Harrym Potterze?

Projekcje filmów będą trwały trzy dni, a seanse odbędą się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Lublinie. Wszystkie części serii o Harrym Potterze będą wyświetlane w sieci kin Cinema City.

Pierwsze dwie części będzie można obejrzeć w piątek 13 października, kolejne w sobotę 14 października i niedzielę 15 października.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *