Michał Wiśniewski szuka pracownika. Muzyk podał stawkę

“Chcesz być częścią naszego zespołu?” – tak Michał Wiśniewski rozpoczął ogłoszenie, które zamieścił w mediach społecznościowych. Lider bandu Ich Troje oferuje pracę “pełną wyzwań, wrażeń i dobrej muzyki”. Czego wymaga od przyszłego pracownika i ile jest mu w stanie zapłacić?

Michał Wiśniewski szuka pracownika

Na InstaStories Michała Wiśniewskiego pojawiło się nietypowe ogłoszenie. Lider zespołu Ich Troje szuka bowiem pracownika, jednak w obszernym opisie, w którym zaznaczył, czego od niego oczekuje, nie podał nazwy oferowanego stanowiska. Wiemy jedynie, że przyszły członek bandu powinien być:

  • dyspozycyjny czasowo;
  • wielozadaniowy;
  • odporny na pracę pod presją czasu;
  • zaradny w stresujących sytuacjach;
  • zainteresowany długoterminową współpracą;
  • kierowcą posiadającym prawo jazdy kat. B.

– Chcesz być częścią naszego zespołu? Oferujemy pracę pełną wyzwań, wrażeń i dobrej muzyki. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV do 23.10.2023 – czytamy w ogłoszeniu, w którym zawarto niezbędny do zgłoszenia swojej kandydatury adres mailowy.

Stawki dla pracownika w zespole Ich Troje

Z zamieszczonego na profilu Michała Wiśniewskiego komunikatu nie wynika jasno, jaką funkcję miałby objąć poszukiwany pracownik. Muzyk zapewnił, że jest w stanie zaoferować minimum 5 tysięcy złotych wynagrodzenia. Wokalista nie zdradził jednak, czy suma ta dotyczy kwoty brutto, czy netto. Natomiast plusem zatrudnienia się w zespole Ich Troje ma być “zdobycie doświadczenia”.

Co ciekawe, Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów przyznał, że jest pracodawcą m.in. swojego syna. 21-latek obejmował wówczas stanowisko “asystenta lidera Ich Troje”.

– Xavier pracuje ze mną. (…) Strasznie się cieszę, bo spędzamy bardzo dużo czasu razem. Jest odpowiedzialny za wszystko. Tu trzeba zorganizować każde wyjście, wszystkiego dopilnować, żebym przyjechał przede wszystkim i żeby niczego nie zabrakło – mówił wokalistka w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *