Alicja Janosz brutalnie rozprawia się z rzeczywistością po Idolu. “Ona się celowo wycofała”

Polscy widzowie poznali ją za sprawą programu Idol. Młoda wokalistka wygrała talent-show, a następne zniknęła ze świata mediów. Po przeszło 20 latach w jednym z wywiadów Alicja Janosz rozprawia się z przeszłością. Jak wspomina tamte czasy oraz co robi obecnie?

Alicja Janosz wspomina Idola

Alicja Janosz w Idolu pojawiła się 20 lat temu. Dzisiaj nie funkcjonuje w świecie show-biznesu, choć wygrywając program, miała ku temu okazję. Młodziutka wokalistka zadecydowała jednak inaczej. Podjęła świadomą decyzję, nie chce obracać się w świetle reflektorów.

Ona się celowo wycofała. Działa muzycznie, prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci, ale też koncertuje – powiedziała Sandra Hajduk.

Niedawno Alicja udzieliła wywiadu magazynowi “Wprost”, w którym dosyć brutalnie rozprawia się z rzeczywistością po Idolu. Jak przyznaje, była swego rodzaju eksperymentem i trudno się z tym nie zgodzić.

– Nie było wiadomo, w jakim kierunku pójdzie jej kariera ani co robić z tym, co daje machina telewizyjna. Zdaje się, ze show-biznes trochę ją przygniótł, nie był do końca światem, w którym chciała się odnaleźć – dodała Sandra.

Britney Spears napisała książkę

Jedna z najpopularniejszych artystek na świecie wydaje książkę. Pozycja “The Woman in Me” to autobiografia Britney, w której artystka opisuje odważną oraz zdumiewającą opowieść o wolności, macierzyństwie, sławie, wierze, nadziei oraz przetrwaniu.

 – Fani zwracają już uwagę na to, że od jakiegoś czasu na Instagramie wokalistki dzieją się różne rzeczy. Książka natomiast jest istotna. Podobno Britney dostała za nią 15 milionów dolarów, za prawa do tej książki – powiedziała Sandra Hajduk.

Co ciekawe, tata wokalistki zapowiada, że nie ma zamiaru czytać książki córki.

– A to dziwne, bo pewnie sporo część jest jemu poświęcona. Podobno ma być też mowa o Justinie Timberlake’u. Ten obawia się, jak Britney opisała ich związek – dodała Sandra.

Will Smith i Jada Pinkett Smith są w separacji

Tę wiadomość para ukrywała od lat. Małżonka Willa Smitha w jednym z wywiadów przyznała, że od lat żyje z mężem w separacji. Co więcej, zastanawia się nad rozwodem.

– W przełomowym wywiadzie wyznała, że jest ze swoim mężem od 7 lat w separacji. Nie wiedzieliśmy tego wcześniej, bo kreowali się na zgodne małżeństwo. Po drugie Jada obaliła plotkę, że mają mieć otwarty związek – powiedziała Sandra.

Trinny i Susannah – ulubione stylistki Polek

Trinny i Susannah stylizowały kobiety na całym świecie i walczyły z ich nieśmiałością. Jak się okazuje, obie panie mają poważne problemy osobiste. Dzisiaj Trinny Woodall ma 59 lat i jak przyznaje, jest uzależniona od botoksu. Podkreśla, że już nie wyobraża sobie życia bez zabiegów. Pierwszy botoks wstrzyknęła, mając lat 35. Dlaczego? Presja pracy w telewizji spowodowała, że uznała, że jej czoło wygląda źle.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *