Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny świętują rocznicę ślubu. “Kochamy się bardziej niż tamtego dnia”

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są siedem lat temu powiedzieli sakramentalne tak. Z okazji rocznicy ślubu oboje opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia, na których doskonale widać, jak są szczęśliwi. Bramkarz pod fotografią dodał wzruszające słowa.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny – rocznica ślubu

Siedem lat temu, 21 maja 2016 r. Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Wojciech Szczęsny zawarli związek małżeński. By uczcić rocznicę, piosenkarka i piłkarz wstawili na swoje profile na Instagramie zdjęcia, na których widać ich w objęciach. Bramkarz opublikował fotografię, na której tańczą i podpisał ją wzruszającymi słowami.

– Minęło 7 lat, a my kochamy się bardziej niż tamtego dnia – wyznał piłkarz.

Pod postem pojawiły się komentarze od fanów z całego świata. – Śliczni, wszystkiego najlepszego. Gratuluję rocznicy! Wszystkiego dobrego! – czytamy.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie ze ślubu

Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała się wstawić zdjęcie ze ślubnej ceremonii. Widać na nim bajkową scenerię, którą stworzyli w ten wyjątkowy dzień. Wokalistka miała suknię w stylu księżniczki i długi welon. Włosy upięła nisko w koczka. Natomiast piłkarz założył białą marynarkę i koszulę oraz dobrał do tego ciemne spodnie i muszkę.

– Do dziś uważam, że to najpiękniejsza sukienka na ślubie znanych osób, jaką widziałam. Cudnie wyglądałaś – napisała jedna z obserwatorek Mariny. – Niech Wam się nieustannie pięknie żyje, po swojemu – dodała kolejna internautka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *