Pokazał żonę w programie. Zmieniła swój wizerunek

Jarek Mergner to jeden najbardziej popularnych z bohaterów “Chłopaków do wzięcia”. Mężczyźnie udało się założyć szczęśliwy związek z Gosią. Para, po dłuższej nieobecności, pokazała się razem w jednym z najnowszych odcinków programu. Okazało się, że żona Jarka przeszła dużą metamorfozę.

“Chłopaki do wzięcia” to serial dokumentalny, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Przedstawia on losy mieszkańców małych miejscowości i wiosek, przede wszystkim mężczyzn, którzy poszukują miłości.

Jarek z “Chłopaków do wzięcia” jest w związku z Gosią

Jarek Mergner, jeden z bardziej znanych bohaterów “Chłopaków do wzięcia”, bardzo długo szukał szczęścia w miłości – chodził na randki, korzystał nawet z usług biura matrymonialnego. Ostatecznie znalazł ukochaną Gosię, z którą stworzył szczęśliwy związek. Para w 2022 roku postanowiła się pobrać i od tamtej pory wiedzie razem udane, wspólne życie.

Fani zaczęli jednak obawiać się, czy Jaruś i Gosia nadal są parą. Po ślubie przez długi czas nie pojawiali się w programie, co wywoływało wiele plotek dotyczących kryzysu w ich związku. Widzowie dostrzegli, że mężczyzna nie nosi obrączki, niektórzy sugerowali wręcz, że wyprowadził się z domu. Na szczęście okazało się, że Jarek z żoną pojawili się w jednym z odcinków, gdzie świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Spędzili ją na randce w pizzerii.

Żona Jarka z “Chłopaków…” przeszła metamorfozę

Jaruś znowu częściej był w odcinkach serialu, jednak nie towarzyszyła mu Gosia. Często opowiadał jednak, że jest szczęśliwy w małżeństwie z nią. W najnowszym sezonie para pojawiła się na ekranie razem.

Gosia wzięła ślub z Jarkiem w 2022 rokuFacebook

Gosia wzięła ślub z Jarkiem w 2022 rokuŹródło: Facebook, fot: Chłopaki do wzięcia

Okazało się, że ukochana Jarusia przeszła niemałą metamorfozę od czasu, kiedy ostatni raz była w “Chłopakach…”. Ogromnym zaskoczeniem mogło być to, że kobieta zafundowała sobie kolczyk w nosie.

Fani zwrócili także uwagę na to, że charakterystyczna blizna, którą Gosia wcześniej miała na twarzy, była o wiele mniej widoczna. Nie wiadomo, czy bohaterka programu zdecydowała się na poprawienie urody, czy raczej na umiejętnie dobrany makijaż.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *