Nagle wystawili dom na sprzedaż. Wydało się, co za tym stoi

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz postanowili wyjechać do Batumi. Wcześniej zdecydowali się na sprzedaż swojego domu w Bieszczadach. W gruzińskim mieście mają konkretne plany, co tłumaczy chęć pozbycia się nieruchomości w Polsce.

Pamela i Mateusz dali się poznać dzięki swojemu projektowi Fit Lovers. Para od blisko 10 lat tworzy materiały na YouTube i media społecznościowe, dzieląc się z fanami planami treningowymi oraz codziennym życiem.

Influencerzy zyskali spore grono fanów. Ich profil na Instagramie obserwuje 1,7 mln internautów. Para zdobyła także dużą popularność dzięki udziałowi w programie TVN-u “Ameryka Express”.

Sprzedają dom w Polsce

Niedawno Pamela i Mateusz oznajmili w sieci, że sprzedają swoją nieruchomość. Dom znajdujący się w Bieszczadach przeszedł gruntowny remont, jednak po metamorfozie ma trafić w ręce nowego właściciela.

“Sprzedajemy nasz dom w Bieszczadach. Włożyliśmy w ten obiekt ogrom pracy i serca. Jednak życie pisze różne scenariusze. Wierzymy, że przejmie go osoba, która będzie robiła tam piękne rzeczy. Obiekt jest pod to gotowy!” – pisali wtedy influencerzy.

Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana w życiu Fit Lovers. W najnowszym wpisie na Instagramie para oznajmiła, że zaczynają wspólną przygodę w Gruzji.

Fit Lovers polecieli do Gruzji

Fit Lovers mają duże plany dotyczące gruzińskiego miasta Batumi. Zdecydowali się na inwestycję w nieruchomości. Podkreślili też, że właśnie w tym mieście planują otworzyć sieć klubów fitness.

“Zaczynamy przygodę w Batumi. Przed nami ważny projekt. Zainwestowaliśmy tu w apartamenty oraz nasze przyszłe kluby fitness” –  napisała Pamela z Mateuszem.

Dlaczego Fit Lovers zdecydowali się właśnie na ten kierunek? Para szybko rozwiała wszelkie wątpliwości.

“Jest to wschodzący rynek i zauważyliśmy w nim spory potencjał, tak samo jak w social mediach 9 lat temu” – zaznaczyli w poście.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIT LOVERS (@fit.lovers)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *