Była gwiazdą “Trędowatej”. Niesamowite, jak wygląda w wieku 80 lat

Elżbieta Starostecka wraz z mężem Włodzimierzem Korczem pojawili się w kinie na premierze “Uwierz w Mikołaja”. Jak dziś wygląda gwiazda kultowego filmu “Trędowata”? W sieci pojawiły się nowe zdjęcia.

Elżbieta Starostecka zdobyła ogromną popularność w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Odtwórczyni głównej roli w filmie “Trędowata” nie była jednak zainteresowana życiem w blasku fleszy. W pewnym momencie odsunęła się od świata show-biznesu i skupiła na rodzinie. Czasem jednak pokazuje się publicznie na niektórych wydarzeniach. Jak dziś wygląda znana aktorka?

Miesiąc temu skończyła 80 lat. Przyszła z mężem na filmową premierę

6 listopada 2023 roku odbył się premierowy pokaz polskiej produkcji “Uwierz w Mikołaja”. W wydarzeniu wzięło udział wiele gwiazd, m.in. Teresa Lipowska, Marta Lipińska, Aleksandra Grabowska czy Mikołaj Roznerski. Na premierze pojawiła się również Elżbieta Starostecka wraz z mężem Włodzimierzem Korczem. Aktorka 6 października 2023 roku obchodziła 80. urodziny.

Przypomnijmy, że ukochanego Starostecka poznała w szkole teatralnej. Przyszła aktorka i kompozytor studiowali w tym samym budynku.

“Wydział aktorski był na parterze, konserwatorium na pierwszym piętrze. Potrzebowali pianisty do kabaretu. Przesłuchali mnie i przy okazji usłyszałem, że jest u nich piękna dziewczyna, której, jak powiedział kolega, niczego nie brak. Poszedłem na próbę, popatrzyłem na Elżbietę i pomyślałem, że rzeczywiście ładna”- opowiadał kompozytor podczas jednego z wywiadów dla “Vivy!”.

Gwiazda, podczas rozmowy z tym samym magazynem, przyznała, że z przyszłym mężem połączyła ją miłość od pierwszego wejrzenia. “Byliśmy uskrzydleni, jakby kilka metrów nad ziemią. Zdecydowaliśmy, że będziemy razem do końca życia, mając 21 lat” – dodała.

Elżbieta Starostecka - obecnieFORUM

Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz na premierze filmu “Uwierz w Mikołaja”Źródło: FORUM, fot: FORUM

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *