Żona Gołoty pokazała zdjęcie. Tak wygląda ich typowa sobota

Andrzej Gołota jest emerytowanym pięściarzem, który aktualnie wraz z żoną Mariolą prowadzi spokojne życie w Stanach Zjednoczonych. I choć sławny sportowiec nie jest aktywny w mediach społecznościowych, to jego ukochana regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie. Jak wygląda Gołota na spacerze z psem? Zobaczcie sami.

Dla wielu osób Andrzej Gołota zwany “Andrew” do dziś pozostaje ikoną boksu. Ogromną popularność zyskał w połowie lat 90. Był personą, dzięki której rynek amerykańskiego boksu zaczął zupełnie inaczej postrzegać Polaków. Miał na koncie starcia z najsłynniejszymi reprezentantami tej dyscypliny (np. w 2000 roku stoczył walkę z Mikiem Tysonem, który później mówił o nim jako o dwukrotnym, niekoronowanym mistrzu świata).

Andrzej Gołota przeszedł na sportową emeryturę w 2014 roku. Ma dwoje dorosłych dzieci – córkę Alexandrę i syna Andrzeja juniora. W styczniu 2024 roku skończy 56 lat. Obecnie prowadzi spokojne życie w Stanach Zjednoczonych u boku swojej żony Marioli Gołoty, która chętnie relacjonuje je na Instagramie. Ostatnio opublikowała kadr ze spaceru z psem.

Jak Andrzej Gołota spędza wolny czas?

Mariola Gołota pokazała, jak wygląda jej przeciętna sobotę. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z jesiennego spaceru z mężem i pupilem rasy cane corso. Andrzej Gołota w bluzie i wygodnych spodniach przechadzał się wśród liści z psem na smyczy. Sielski widok, nieprawdaż?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariola Golota (@mariolagolota)

Jak wygląda teraz Andrzej Gołota?

Wiele osób może zastanawiać się, jak aktualnie wygląda uwielbiany emerytowany pięściarz. Niektórzy kojarzą jego udział w programie “Agent Gwiazdy” w 2019 roku. Od tamtego czasu przybyło mu nieco siwych włosów, lecz trzeba przyznać, że w szpakowatej fryzurze wygląda rewelacyjnie. Mariola Gołota regularnie chwali się w mediach społecznościowych fotografiami z mężem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariola Golota (@mariolagolota)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *