Ujawniono przyczynę śmierci Cezarego Olszewskiego. Ciało tancerza znaleziono w hotelu

Nie żyje Cezary Olszewski. Zwycięzca 7. edycji “Tańca z Gwiazdami”, uznany tancerz oraz trener został znaleziony martwy w jednym z hoteli. Prokuratura ustaliła prawdopodobną przyczynę śmierci.

Zmarł Cezary Olszewski

Cezary Olszewski nie żyje. Tancerz oraz zwycięzca 7. edycji “Tańca z gwiazdami” zmarł w wieku 42 lat. Jego ciało zostało odnalezione w jednym z hoteli w Ostrołęce. Jak podał portal eostroleka.pl wieść o jego odejściu potwierdziła policja.

– W jednym z ostrołęckich hoteli ujawniono zwłoki 42-letniego mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia – przekazał w poniedziałek 30 października kom. Tomasz Żerański w rozmowie z lokalnym portalem.

Kim był Cezary Olszewski?

Cezary Olszewski urodził się 17 lipca 1981 roku, trenował taniec towarzyski. Wygrywał turnieje Światowej Federacji Tańca Sportowego, był też finalistą mistrzostw Polski w tańcach standardowych. Występował z grupą taneczną Volt, a w latach 2008-2010 można było go podziwiać w roli trenera w “Tańcu z Gwiazdami”. W show partnerował Annie Popek, Annie Nowak, Grażynie Wolszczak oraz Dorocie Zawadzkiej. Występując z aktorką Magdaleną Walach, wygrał 7. edycję programu.

Przyczyna śmierci Cezarego Olszewskiego

Według wstępnych ustaleń prokuratury nic nie wskazuje na to, że do śmierci Cezarego Olszewskiego przyczyniły się osoby trzecie. – Przy zwłokach znaleziono dokumenty wystawione na osobę Cezarego O. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok. Nadto z udziałem prokuratora i biegłego lekarza przeprowadzono oględziny zewnętrzne zwłok. Na podstawie przeprowadzonych czynności nie stwierdzono żadnych śladów mogących wskazywać na udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci Cezarego O. – zaznacza rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Edyta Łukasiewicz w korespondencji z serwisem Pudelek.pl.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci tancerza był udar. – Ustalono natomiast, że zgon prawdopodobnie nastąpił z przyczyn mózgowych, tj. udaru mózgu. W związku z powyższymi okolicznościami odstąpiono od przeprowadzania sekcji zwłok – czytamy w liście prokuratury przesłanym do redakcji Pudelek.pl.

Cezary Olszewski nie żyje Ciało zwycięzcy "Tańca z gwiazdami" zostało znalezione w hotelu
Cezary Olszewski nie żyje Ciało zwycięzcy “Tańca z gwiazdami” zostało znalezione w hotelu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *