Małgorzata Kożuchowska pokazała mamę i siostry. “Trzeba celebrować ważne momenty w życiu”

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że rodzinę zawsze stawia na pierwszym miejscu. Aktorka mimo wielu obowiązków zawodowych zawsze znajduje czas dla najbliższych i w takim duchu wychowuje też swojego syna. Niedawno pochwaliła się rodzinnym kadrem z 80. urodzin swojej mamy. Fani nie kryli zachwytu. 

Małgorzata Kożuchowska świętuje 80. urodziny mamy

Urodziny to jedna z okazji, gdy cała rodzina może się ze sobą spotkać i spędzić wspólnie czas. To chwila zatrzymania się i spojrzenia na to, na co na co dzień nie zwracamy uwagi.

Rodzinne chwile uwieczniła na Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem wykonanym podczas imprezy urodzinowej mamy Jadwigi. Jak się okazuje, rodzicielka w tym roku świętowała okrągłe, 80. urodziny.

Niewiele jest takich momentów kiedy wszystkim udaje się zebrać w jednym czasie i miejscu i cieszyć się swoją obecnością. Teraz się udało, ale 80. mamy jest przecież tylko raz! Trzeba celebrować ważne momenty w życiu, cieszyć się nimi i świętować! Życie jest takie krótkie… – podpisała aktorka.

Przy okazji Małgorzata pokazała także swoje dwie siostry: Maję i Hannę.

Małgorzata Kożuchowska celebruje chwile z rodziną

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie kryli zdziwienia. Jak przyznali, mama Małgorzaty Kożuchowskiej wygląda zdecydowanie młodziej, niż wskazuje na to pesel. Pojawiły się także liczne życzenia urodzinowe.

– “80 lat!? Niesamowite jak mama pięknie i młodo wygląda. Zdrowia, radości i miłości z okazji urodzin”, “Tak Pani Małgosiu, rodzina przecież jest najważniejsza”, “Zdrowia i wszystkiego dobrego dla Mamy” – pisali.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *