Fryderyki 2023. Ralph Kamiński zszokował wszystkich swoim strojem

Nie ma wątpliwości co do tego, że Ralph Kamiński jest artystą ekscentrycznym. I choć widzieliśmy go już w nietypowych stylizacjach, to na gali rozdania Fryderyków zaskoczył jak nigdy dotąd. Zaprezentował się bowiem w sukni ślubnej. To po prostu trzeba zobaczyć.

Sobotni wieczór, 22 kwietnia, bez wątpienia stoi pod znakiem Fryderyków, czyli najważniejszych nagród muzycznych przyznawanych w Polsce. Statuetki zostaną wręczone aż w 23 kategoriach, a na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak: Doda, Brodka, Julia Wieniawa, Natalia Szroeder, Sara James, Mrozu, Grzegorz Hyży czy zespół Feel.

Na wydarzeniu pojawił się Ralph Kamiński, który został zaszczycony nominacją w czterech kategoriach – album roku indie pop, autor roku, kompozytor roku oraz artysta roku. W gliwickiej arenie nie przeszedł niezauważony. A to wszystko za sprawą ekstrawaganckiej stylizacji.

Ralph Kamiński przyszedł na Fryderyki w sukni ślubnej

Ralph Kamiński zaprezentował się w stroju, który wyglądał jak dwie suknie ślubne włożone jedna na drugą. Pierwszą warstwę stanowiła śnieżnobiała kreacja z koronki, a na wierzchu znajdowała się suknia z bufiastymi rękawkami z gładkiego, mięsistego materiału w kolorze śmietankowym.

Ralph Kamiński był gościem na Fryderykach AKPA

Ralph Kamiński był gościem na FryderykachŹródło: AKPA, fot: AKPA

Ralph Kamiński po raz kolejny zaskoczył

Nie zabrakło też detali – błękitnego bukietu oraz chyba najważniejszego atrybutu panny młodej, czyli długiego welonu zwieńczonego kwiatami, które pełniły funkcję przypinki do włosów.

Ralph Kamiński na Fryderykach AKPA

Ralph Kamiński na FryderykachŹródło: AKPA, fot: AKPA

Nietypowy strój Ralpha Kamińskiego bez wątpienia zaintrygował wszystkich zgromadzonych gości. W tej samej sukni artysta wystąpił w teledysku do piosenki “Pies”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ralph Kaminski (@ralphkaminski)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *