Baron oświadczył się Sandrze Kubickiej. Nagranie podbija sieć

Sandra Kubicka i Baron zamknęli usta wszystkim, wieszczącym parze rychłe rozstanie. Opublikowali nagranie, na którym muzyk oświadcza się swojej ukochanej. Modelka pokazała światu pierścionek z imponującym brylantem.

Sandra Kubicka i Baron – historia miłości

O związku tych dwojga dowiedzieliśmy się jesienią 2021 roku. To właśnie wtedy zakochani postanowili powiedzieć światu o łączącym ich uczuciu. Od tamtej pory media niejednokrotnie spekulowały na temat kryzysu w związku modelki i muzyka. Wszystko wskazuje jednak na to, że para ma się lepiej niż kiedykolwiek.

W mediach społecznościowych pojawiło się właśnie romantyczne nagranie, na którym niekryjąca zachwytu Sandra przyjmuje pierścionek zaręczynowy.

Baron i Sandra Kubicka zaręczeni

She said YES (powiedziała TAK – przyp. red.) – napisał krótko Aleksander Milwiw-Baron pod nagraniem z zaręczyn.

Na filmie widzimy, jak muzyk klęka przed swoją ukochaną, a ta, nie kryjąc wzruszenia, przyjmuje oświadczyny. W tle widzimy rzeźbę dłoni składających się w kształt serca. Chwilę później modelka prezentuje, prosto przed obiektywem, dużych rozmiarów brylant.

W komentarzach posypały się gratulacje, również od innych gwiazd. – Gratulacje dla Was! – napisała Maffashion. – Omg !!!! Jak bosko!!!! Gratulacje Kochani!!!! – to z kolei komentarz Barbary Kurdej-Szatan.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *