Patostreamerzy zatrzymani. Mieli znęcać się nad kobietami na live’ach

Dwóch 18-latków trafiło w ręce policji. Mężczyźni mieli dopuścić się przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu. Marcin F. i jego kolega Bartłomiej K. mieli znęcać się nad dwiema młodymi kobietami podczas internetowych live’ów. Więcej o tej sprawie już we wtorek w Uwadze!

Chcesz zgłosić temat, którym powinna zająć się redakcja Uwagi!? Oznacz publiczny post w mediach społecznościowych hasztagiem #tematdlauwagi

Do bulwersujących relacji na żywo doszło w okolicy 17 listopada na terenie Bytomia i Gliwic. W obu uczestniczyły dwie różne młode kobiety. Na jednym z nagrań widać jak 18-latkowie upokarzali odurzoną, półnagą nastolatkę, na drugim – jak jeden z nich bije dziewczynę szklaną butelką.

Zaraz po publikacji nagrań obaj streamerzy wyjechali za granicę. Udało się ich zatrzymać w zeszły weekend, kiedy tylko wrócili do Polski. Policja opublikowała na swojej stronie wideo z ich zatrzymania.

Mężczyźni mają zostać dziś doprowadzeni z policyjnego aresztu do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. O ich dokładnej treści zdecyduje prokurator.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *