Nie żyje Krzysztof Respondek. “Trzy dni walczyli o jego życie”

Krzysztof Respondek nie żyje. Aktor zmarł 22 grudnia po przebytym zawale. O odejściu artysty za pośrednictwem Facebooka poinformował jego przyjaciel Krzysztof Hanke.

Krzysztof Respondek nie żyje

Zmarł Krzysztof Repondek, aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy. Występował w teatrze i filmie, a widzowie mogą go pamiętać m.in. z takich produkcji jak: “Kryminalni”, “Odwróceni”, czy “Prawo Agaty”. Krzysztof Repondek zmarł 22 grudnia w Zabrzu. Jak przekazał na social mediach przyjaciel artysty – Krzysztof Hanke:

– Odszedł mój przyjaciel, artysta kabaretu Rak Krzysztof Respondek. Nic więcej nie potrafię dodać – stwierdził.

Na łamach portalu Ślązag mężczyzna wyjawił, iż powodem odejścia aktora był niespodziewany zawał serca. – Trzy dni temu graliśmy razem imprezę. Był w pełni sił, żartował jak zawsze, normalny Krzysiek. I zawał, w nocy. Przewieźli go do szpitala do Zabrza. Trzy dni walczyli o jego życie. Zmarł dziś o 12.52 –  relacjonował Krzysztof Hanke.

Krzysztof Repondek – Kim był?

Krzysztof Respondek urodził się w Tarnowskich Górach w 1969 roku. Był aktorem, wokalistą oraz artystą kabaretowym. Ukończył studia aktorskie we Wrocławiu, a swoją początkową karierę wiązał z Teatrem Rozrywki w Chorzowie. Miał na koncie wiele ról teatralnych i filmowych w tym w: “Sława i chwała”, “Naznaczony” i “Laura”.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *