Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny ukochanego. Jej pierścionek zaręczynowy jest piękny

Roksana Węgiel potwierdziła doniesienia, że przyjęła oświadczyny Kevina Mgleja. Młoda wokalistka zdradziła swoim fanom, że zaręczyny odbyły się kilka miesięcy. Pochwaliła się także pięknym pierścionkiem, który otrzymała od narzeczonego.

Roksana Węgiel potwierdziła zaręczyny

Roksana Węgiel od najmłodszych lat występuje na scenach i osiąga zawodowe sukcesy. Poszczęściło się jej także w życiu prywatnym. Jeszcze przed 18. urodzinami Roxie pochwaliła się, że poznała miłość swojego życia, którym okazał się osiem lat starszy Kevin Mglej. Wokalistka i producent muzyczny pracowali nad drugą płytą gwiazdy. Między dwojgiem zaiskrzyło.

Jak się okazuje, ostatnio w życiu Roksany pojawiło się wiele emocji, a przyczyną nie była tylko matura i premiera nowej płyty. Wokalistka obwieściła światu, że kilka miesięcy temu powiedziała “tak”. Na Instagramie opublikowała zdjęcie pierścionka i opatrzyła je wzruszającym opisem.

Kilka miesięcy temu powiedziałam “tak”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś – napisała.

Fani Roxie pod postem pozostawili wiele komentarzy. Wszyscy serdecznie gratulowali parze i życzyli wiele szczęścia oraz miłości.

– “Gratulacje”, “raz jeszcze gratulacje, słodkie kotki”, “bądźcie szczęśliwi”, “omg wiedziałam! Szczęścia” – pisali.

Roksana Węgiel kupiła mieszkanie

Roksana na Instastory odniosła się również do plotek dotyczących mieszkania. Jak przyznała, sama kupiła własny kąt pod inwestycję, natomiast wraz z partnerem remontuje jego lokum, które niedługo stanie się wspólnym gniazdkiem.

– Co do utrzymywania mojego partnera, Kevin prowadzi kilka firm od paru lat i jest ostatnią osobą, którą musiałby ktokolwiek utrzymywać — zaznaczyła.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *