Hanna Śleszyńska w żałobie po bardzo bliskiej osobie. “Świat będzie smutniejszy”

Nie żyje Jacek Brzosko. Smutną wiadomość w mediach społecznościowych przekazała była partnerka przedsiębiorcy, Hanna Śleszyńska. Aktorka opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcia i opatrzyła je wzruszającym opisem.

Nie żyje Jacek Brzosko

Media obiegła wiadomość o śmierci Jacka Brzoski. Wiadomość te przekazała publicznie Hanna Śleszyńska, która w latach 2005-2019 związana była z przedsiębiorcą. Aktorka pożegnała byłego partnera, a zdjęcia opublikowane w sieci opatrzyła słowami:

Jacek. Takiego Cię zapamiętam… Dziękujemy Ci za Twoją radość, optymizm, fantazję i szczyptę pozytywnego wariactwa, które wnosiłeś do naszego życia… Bez Twojego śmiechu świat będzie smutniejszy

O śmierci mężczyzny poinformowali w mediach społecznościowych także członkowie jego rodziny, m.in. siostra, Agata Brzosko.

Pod każdym z postów pojawiło się wiele komentarzy. Znajomi i rodzina złożyli kondolencje i wysłali słowa wsparcia.

– Hanuś… jak to wszystko się szybko dzieje…jak ubywa nas z tego świata, tulę mocno – napisała Agata Młynarska.

Jacek Brzosko – kim był?

Jacek Brzosko był łyżwiarzem, który po zakończeniu kariery sportowej zastał przedsiębiorcą. Pracował w firmie odpowiedzialnej za stan techniczny polskich lodowisk. Od 2005 do 2019 r. był w związku z Hanną Śleszyńską. Po trzech latach znajomości oświadczył się aktorce. Miłość ta nie przetrwała jednak próby czasu, a partnerzy postanowili rozstać się w zgodzie.

– Hania jest wspaniałą kobietą, ale cóż, czasami coś nie zaskoczy w życiu. Nie ma tu skandalu, żadnej osoby trzeciej. Po prostu tak wyszło. Nic więcej – mówił w jednym z wywiadów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *