Pamiętacie memy ze “wściekłym noworodkiem”? Nie poznalibyście dziś tego dziecka

Wystarczyło jedno z pozoru niewinne zdjęcie z sali porodowej, by dziecko zostało memem i niczego nieświadome zyskało światową popularność. “Wściekły noworodek” rozczulił internautów i wielokrotnie jego zgryźliwa mimika towarzyszyła zabawnym wpisom w sieci. Jak dziś wygląda bohaterka kultowego już zdjęcia?

“Wściekły noworodek” – memiczne dziecko podbiło sieć

“Wściekły noworodek”, to tak naprawdę “wściekła” Isabella Pereira de Jesus, która zasłynęła grymasem na twarzy tuż po przyjściu na świat. Charakterystycznie zmarszczone brwi i wykrzywione usta zdobyły serca internautów.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isa Bravinha (@isa_bravinha1)

Rodzice dziewczynki do tego stopnia pokochali jej grymas, że postanowili prowadzić konto, na którym relacjonują życie Isabeli. Tysiące internautów z zapartym tchem obserwuje, jak dorasta.

“Wściekły noworodek” – jak dziś wygląda?

Choć dziewczynka nie wyglądała, jakby była zadowolona z przyjścia na świat, dziś zachwyca pogodną aparycją. W tym roku Isabella kończy trzy lata. Jej rodzice przyznają, że choć faktycznie ich pociecha ma w sobie dużo radości, którą obdarowuje bliskich, zostało w niej trochę “wściekłości”. Ponoć do dziś, kiedy jest niezadowolona – zupełnie nieświadomie – robi swoją kultową minę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isa Bravinha (@isa_bravinha1)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *