76-latka ocknęła się w trumnie. “Bóg dał jej drugą szansę życia”

76-letnia kobieta z Ekwadoru ocknęła się w trumnie pięć godzin po tym, jak stwierdzono jej zgon. Rodzina kobiety zapowiedziała złożenie pozwu w związku z rażącym zaniedbaniem lekarzy. Niecodzienna sytuacja została uwieczniona na nagraniu.

Kobieta ocknęła się w trumnie

Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątek, 14 czerwca. Tego dnia 76-letnia Bella Montoya trafiła do szpitala. Po 11 godzinach od przyjęcia kobiety, lekarze stwierdzili jej zgon. W rozmowie z lokalnymi mediami syn pacjentki zeznał, że stwierdzono u niej sepsę i zatrzymanie akcji serca.

Mężczyzna nie mógł zobaczyć matki, a jej ciało zostało przewiezione przez zakład pogrzebowy. Pięć godzin po stwierdzeniu zgonu 76-latki syn “zmarłej” usłyszał stukanie dobiegające z wnętrza trumny. Po uchyleniu wieka dostrzegł, że kobieta się rusza i próbuje złapać oddech. Bella Montoya ponownie trafiła do szpitala.

Coś mi mówiło, że nie umarła. Chciałem ją zobaczyć, ale mi nie pozwolili – powiedział syn kobiety, cytowany przez “El Pais”

“Zmartwychwstanie” 76-letniej kobiety

Niecodzienna sytuacja została uwieczniona w krótkim nagraniu, które obiegło media na całym świecie. Widać na nim jak kobieta próbuje złapać oddech, a jej syn płacze z radości. Mężczyzna postanowił złożyć pozew do sądu w związku z rażącym zaniedbaniem lekarzy.

– Oby to wszystko okazało się cudem i Bóg dał jej drugą szansę życia – podsumował Ricardo Robi, jeden ze znajomych 76-latki.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *