Kiedy opuścił ją mąż, zwróciła się do przyjaciółki, by wylać swoje serce. Ale telefon przyjaciółki leżał na stole, gdy Ira zauważyła wiadomość od męża

Iryna z ekscytacją spojrzała na test ciążowy. Nie wiedziała, jak jej mąż zareaguje na wiadomość o nowym dziecku. Nie planowali mieć dzieci, ale uważała, że powinien być szczęśliwy. Kiedy podała mu test ciążowy, spojrzał na nią chłodno. -“A od kogo to jest? Ira zamilkła oszołomiona. -“Jak to od kogo? “Powinnaś mi powiedzieć”, Denis uśmiechnął się bezczelnie. Ira była zagubiona. Nigdy nie dała podstaw do wątpliwości i nie mogła zrozumieć, jak Denis mógł pomyśleć, że go zdradza.

-Wiem wszystko, Ira, sypiasz z Romanem, twoim byłym kolegą z klasy. Nie okłamuj mnie! Ira próbowała dowiedzieć się, dlaczego miał tak absurdalne myśli, ale on nie chciał o niczym rozmawiać, spakował swoje rzeczy i wyszedł. Roman opiekował się nią na ostatnim roku studiów, ale do niczego między nimi nie doszło. Nie widziała go nawet przez dwa lata. Ira przez trzy dni nie mogła znaleźć sobie miejsca, a potem zadzwoniła do przyjaciółki i zaprosiła ją do siebie. Studiowała na uniwersytecie razem ze Svitlaną.

Wysłuchała Iry uważnie, po czym zaczęła się oburzać: – “Twój Denis jest głupcem, że myśli o tobie takie rzeczy! Następnie poszła do toalety, zostawiając telefon na stole. Kiedy Ira czekała na nią, była zaskoczona, widząc, że jej przyjaciółka otrzymała wiadomość od męża. Otworzyła wiadomość i dowiedziała się, że to Swietłana wymyśliła bajkę o Chachanie. Po tym odkryciu Ira nie mogła wybaczyć mężowi, że tak łatwo uwierzył w to kłamstwo, ani przyjaciółce, że ją zdradziła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *